Přátelství Barta s Milhousem je ohroženo – a i tady platí známé „Za vším hledej ženu". Bart se seznámí s dcerou Rainiera Wolfcastlea, ale když dojde na volbu rande – vypečená akce, na slečnu zapomene. Toho využije Milhouse a kamarádovi vypálí rybník. Nešťastný Bart chce všechno napravit – a tak Simpsonovi jedou do Kanady! (Česká televize)

orkadimenza

"Ženský jsou jednoduchý. Hlavní města jsou těžký." Díly o Bartových románcích s děvčaty odjakživa patřily k mým nejoblíbenějším. Plus výlet do "španělského" Toronta, parodie na kanadský basketbalový nároďák a úprk s olympijským ohněm jako zábavný bonus navíc. "Nám školní rada povolila jenom 16, na všem se u nás šetří." ()

Anderton

Do Barta sa zase zaľúbila vyspelejšia rovesníčka, ale kto by dal prednosť žene pred vystúpením Símora na stand-upe v krčme, že. Nakoniec sa pozrieme aj do Toronta, najväčšieho mesta "americkej juniorky". No a Bart nevyužije možnosť stať sa centrom v kanadskom basketbalovom tíme. ()

• Škleb, který udělá Vočko v hospodě, odkazuje na film Sám doma (1990). (Duoscop)
  • Když Bart sleduje Gretu s Milhousem, tak přitom hraje píseň „Use Ta Be My Girl“ od The O'Jays. (Duoscop)
  • Po příjezdu do Kanady zazní píseň „Take Off“ od Boba & Douga McKenzie. (Duoscop)