Homer jednoho dne zjistí, že „být sociální případ" docela vynáší, a tak přiměje Barta, aby citově „vydíral" spoluobčany. Společně si vymýšlejí spoustu triků a fintiček, jak z lidí vytáhnout peníze. Ale tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až dojde i na Homera Simpsona. (Česká televize)

orkadimenza

Vůbec nevím, zda mám kouzelnickou část epizody brát jako útok na tzv. busking nebo tahle část měla jen pomoci plynulejšímu navázání na děj, ale alespoň mi přinesla doporučující odkaz na film Paper Moon. Závěrečný twist se ale moc nevyvedl, mám dojem, že v jiné epizodě se povedl mnohem bravůrněji. ()

Anderton

Homer a Bart dostanú zase geniálny nápad, i keď teraz si dovolím tvrdiť, že bol geniálny doslova, nie v úvodzovkách. Celá podfukárska akcia je doprevádzaná super hláškami a čaká nás pointa, akú sme raz videli v seriáli Columbo, v epizóde, kde vraždil filmový režisér. Celkom slušne to schytáva najmä Willie, až mi ho na súde bolo ľúto. Našťastie bolo všetko inak. Len ten chudák Willie o tom nevedel. ()

• Když přijde Homer za Nedem a ptá se na Maude, tak ten odpoví, že je už v nebi. Naráží tím na epizodu Kdo ví, kdo ovdoví? (2000), ve které zemřela. (Duoscop)