Homer je nadšen filmovou postavou Zorra mstitele, a tak se rozhodne, že bude v praxi realizovat jeho ideály, tedy za jakoukoli urážku že uštědří facku. Zpočátku jde všechno hladce, poněvadž každý, kdo je vyzván k souboji, uteče. Ale jednou se přece jen objeví někdo, kdo Homerovu výzvu přijme... (Česká televize)

Anderton

Homer ako vynálezca znova nesklamal, po snahe dotiahnuť sa na Edisona sa tentokrát vrhol na bio kombinácie. Čo môže vniknúť zo všetkého možného plus plutónium? ToMacco, nová droga celého ľudstva a dôkaz, že najlepšie sa zarába na závislostiach. Ale nebol by to Homer, aby to celé nespackal. Teda vlastne za to môžu kravy, kozy a dokonca aj slony, ale to sa ťažko vysvetľuje... ()

MM_Ramone

Piata epizóda z jedenástej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "E-I-E-I-(Annoyed Grunt)" (Fujtajbl). Homer Simpson neuvážene vyzval na strelecký súboj južanského džentlmena. Zo strachu pred konfrontáciou so skúseným pištoľníkom zbabelo utečie spolu so svojou rodinou zo Springfieldu. Odídu na starú opustenú farmu za mesto. Tam sa Homerovi podarí za pomoci rádioaktívneho plutónia vypestovať nový druh zeleniny. ***** ()

NiaWolf

• ,,Urazil si moc čest, žádám satisfakci!" • ,,Potřebujete závěť a náhrobek - šestý regál." • ,,Mamko, přiveď děcka, je to bez pijavic, ale za to se spoustou hadů!" • ,,Ty moje ubohá ovečko, tebe už léta nestříhali...Už to bude, zase budeš malá, hezká... KRYSA!" • ,,Dáš si ještě pichlavec?" ,,Ne, ještě jsem nedojedla bodlák" • ,,Takže mám plný pole mutantů." ()

• Simpsonovi přijedou na farmu, která vypadá jinak poté, co vystoupí z auta. (Duoscop)
  • V tomto díle je zmíněna fenka Lassie ze známé povídky z roku 1940 „Lassie se vrací“ (autor Eric Knight), která byla mnohokrát zfilmována. (Winster)
  • V tomto díle prodavač sdělí Homerovi, že na farmě nic nevypěstuje, protože má půda špatné PH, proto ji jeho otec opustil. Avšak v epizodě Dědeček versus sexuální ochablost (1994) jsem se dozvěděli, že museli farmu opustit proto, že krávy začaly dojit kyselé mléko (vinou Homera samozřejmě). (Guilemot)