Když Homer zjistí, že pan Burns není v práci, rozhodne se trochu přičichnout k jeho miliardářskému životnímu stylu. Brzy se mu to však vymstí. V Burnsově kanceláři zavadí o padací dveře a spadne do míchačky na beton. Kvůli následným zraněním dostává na několik měsíců trakci a pan Burns se obává, že bude muset Homerovi vyplatit odškodné. Marge se neúspěšně snaží přivést Homera na jiné myšlenky. Nečekaně se sbližuje se Smithersem, který je vůči ní citlivější než její vlastní manžel. Homerovi to nevadí, protože víc než o nějaké city má zájem o „to druhé". Líza mezitím dostane za úkol hlídat klid a pořádek ve školním autobusu. Má úspěch, ale ostatní děti čím dál tím víc štve. (TV Prima)

Anderton

Konečne, konečne sme sa dozvedeli, ako vyzerá pád do priepasti z Burnsovej kancelárie. Môžete trikrát hádať, kto nás bude touto dosť dlhou cestou sprevádzať. Zhodou okolností sa okrem toho stávajú kamaráti z Marge a Smithersa a Líza bude koordinátorkou v školskom autobuse. Len akosi zabudla, že ide o jediné momenty pre školákov medzi peklom školy a domova. Jeden z najlepších dielov "nových" Simpsonovcov, ktorý by sa nestratil ani v "zlatých časoch" seriálu. ()

• Během jedné z jízd ve školním autobuse (a rovněž v závěrečných titulcích) zazní úvod skladby „Noc na Lysé hoře“ ruského skladatele M. P. Mussorgského. (Idée_fixe)
  • Scéna, v níž je (ve 13. minutě) promítána představa Lízy Simpsonové, byla inspirována slavnou reklamou společnosti Apple, režírovanou v roce 1984 Ridleym Scottem. (P. J. D.)