snebka

Průměr jednotlivých dílů sedmnácté série 76%. Tady už lze vypozorovat značný kvalitativní pád Simpsonových. Hodně průměrných dílů, některé skoro propadáky a relativně slušné skóre jim zachraňuje snad jen epizoda - Zdánlivě nekonečný příběh, který dosahovala kvality epizod prvních desíti sezón. Bohužel každou novější řadou si Simpsonovi užívám méně a méně. **** ()

Anderton

Môj súkromný názor je, že Simpsonovci nestrácajú dych ani v sedemnástej sezóne. Občas sa síce zdá, že to najlepšie majú za sebou, ale potom sa objavia epizódy, ako Opičí proces, Zdanlivo nekonečný príbeh, Dievčatá to majú ťažšie alebo obligátny čarodejnícky diel a vaša viera v tvorcov a ich genialitu je obnovená. Čím som aj vymenoval moje najobľúbenejšie kúsky sezóny. Ak som na niektoré nezabudol... ()

• V této epizodě se z dopisu Mosesa „Vočka“ Szyslaka dovídáme, že se Edna Krabappelová přistěhovala do města jako dospělá a že se Chester „Haďák“ Turley stal kriminálníkem až potom, co ho Vočko okradl o tašku zlatých mincí. Nicméně v epizodě Vyrůstáme ve Springfieldu vidíme náctiletou Ednu na chodbě střední školy a Haďáka při šikaně spolužáka. (StrYke)
  • Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)
  • Když vyjde Líza z domu a uvidí Milhouse s Angelikou, tak nechá otevřené dveře. Později ale budou zavřené. (Duoscop)