Simpsonovci - Série 13

(séria)
USA, (2001–2002), 8 h 4 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Alf Clausen

Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Harry Shearer, Hank Azaria, Pamela Hayden, Tress MacNeille, Marcia Wallace, Russi Taylor (viac)

Anderton

Možno nie tak vyrovnané ako naposledy, a viackrát predtým, ale osobne som mal dojem, že v závere to tvorcovia rozbalili v niekoľkých epizódach naplno. Stále ale platí, že ťažko vyberať to najlepšie, skúsim vyzdvihnúť narýchlo Zamilovaného Burnsa, Napoly neslušný návrh, Cholerika alebo klasicky čarodejnícky diel. Dokonca aj jediná epizóda série v modrých číslach je slušnou zábavou. Poteší určite aj špeciálny historicko-literárny diel. ()

snebka

Průměr jednotlivých dílů třinácté série 79%. Dobrá série. Možná s vyjímkou epizody na pranýři žádný špatný díl (byť pár dost podprůměrných). Žádný díl vysloveně nevyčníval, ale epizody - jsem cholerik, ale léčím se a malá vysokoškolačka považuji za to nejlepší co nám 13. série Simpsonů dala. Jsem zvědav v jaké sérii přijde obávaný sešup kvality. **** ()

• Čajový servis, ve kterém Marge podala Homerovi čaj, mění v různých záběrech svou podobu. (Duoscop)
  • V některých záběrech je na příjezdové cestě u Simpsonových skvrna a v jiných ne. (Duoscop)
  • Raketa nese Homerovy iniciály. (Duoscop)