Simpsonovci - Série 11

(séria)
USA, (1999–2000), 8 h 4 min (Minutáž: 22 min)

Anderton

Zo zlatých časov seriálu mi jedenástka pripadá možno tesne pod vrcholnými sériami, nie je tu totiž až tak veľa plnohviezdičkových epizód, aspoň z môjho uhla pohľadu. Geniálnych, kultových a legendárnych fórov sú tu ale stovky. Opäť sa ťažko vyberá to najlepšie, ale asi jednoduchšie ako pominulé série. Tak len tak z voleja; Kto vie, kto ovdovie, Pánska rodina alebo Plastický Očko asi vedú. ()

snebka

Průměr jednotlivých dílů jedenácté série 80,5% ***** (u Simpsonů dávám 5* od 80%) . Zlatá Simpsonovská éra je ta tam. Co se všech dílů týče nejhorší řada od druhé sezóny. Spousta tuctových dílu se sice občasnými geniálními fórky, ale také dost často slabším příběhem. Pořád se zde ovšem dají najít skvělé a zábavné díly jako Fujtajbl nebo netradiční Cena smíchu. **** ()

• Knížky, ze kterých děti ve škole čtou poezii, mají v některých záběrech popsané stránky a v jiných zase ne. (Duoscop)
  • Když vejde Homer s dětmi do Springfieldského Shopperu, tak nechá otevřené dveře. V dalším záběru ale budou zavřené. (Duoscop)