Opět na nás čekají tři minipříběhy. V tom prvním s názvem Homer a mutanti si Homer jakožto poslední žijící člověk ve městě plní své tužby. Ve druhém příběhu s podtitulem Moucha versus moucha Homer experimentuje s transportérem hmotných částic a ve třetí epizodě Jak si upéct čarodějnici se do potíží pro změnu dostává Marge. (Česká televize)

Anderton

Veľmi vydarený čarodejnícky diel, kde ale predsa len vedie prostredná epizódka. Určite by z nej mal radosť aj Cronenberg a určite ho dodnes mrzí, že fór s vyberaním piva nenapadol jeho. Ale bohvie, či ho nemá doma, potom je všetko v poriadku. Homer si predtým aspoň na chvíľu užíva pozíciu posledného muža na Zemi, ale nebude to až taká idylka ako si predstavoval. Kus histórie máme v tretej epizódke, od nej už nebude Marge nikdy len tá starostlivá žena v domácnosti. ()

MM_Ramone

"The Simpsons" sú na prvom mieste v rebríčku mojich obľúbených televíznych seriálov. Americká animovaná rodinka zo Springfieldu ma dokáže vždy veľmi dobre pobaviť. Obzvášť rád mám špeciálne horrorové epizódy - "Treehouse of Horror". Prvý krát sa tento špecifický diel objavil v druhej sérii. Odvtedy sa to stalo pravidelnou tradíciou. Je vždy zložený z troch krátkych príbehov. Horrorová epizóda z deviatej série obsahuje tituly: "The Homega Man", "Fly vs. Fly", "Easy-Bake Coven". ***** ()

NiaWolf

,,Erh..proč je tu tolik mrtvol?" • ,,Hej, ty tam, uhni, nevidim! " Kop! • ,,Teď udělám něco, co jsem měl udělat už hodně dávno. JÁ TĚ NAUČÍM HRÁT SI S MOU MAŠINOU!" • ,,Pojďte dál a podívejte se na tohle" *vytasí krucifix* ,,Jdi s tím k šípku!" ()