Marge není spokojena s kázáním springfieldského reverenda, a tak se této činnosti ujme sama. Je úspěšná, lidé z celého Springfieldu přicházejí prosit o radu. Ne vždy se jí však podaří správně odhadnout situaci... (Česká televize)

Belsazar

Paviáni nalevo, paviáni napravo. Pádící lokomotiva se řítila houští vyceněných tesáků. Přede mnou se vynořily dvě ohromné opice. Bum, bum! Poslal jsem je do vzduchu jako dva kopací míče. Třetí na mě začala vřískat. Chr, chr! A to už mě fakt chytil rapl. ... Seskočil jsem z vagonu, chytil tu opici za krk a prásk! Nejlepší kázání!! :-D ()

Anderton

Reklama s Mr. Leskom je jedna zo scén, pri ktorých som sa musel smiať nahlas, čoho v podstate ani pri najlepších fóroch nie som schopný. No a ide o vedľajšiu dejovú líniu, ktorá je dokonca lepšia než tá hlavná. V nej ani tak nejde o Margieninu novú "brigádu", ako o chudáka Flandersa, ktorého vám bude ľúto snáď ešte viac ako keď sa mu zrútil dom. ()

• Když reverend Lovejoy kráčí kostelem, tak vidíme v lavicích položené knížky. Později ale budou lavice prázdné. (Duoscop)
  • Když přijíždí mladý reverend Lovejoy do Springfieldu, tak přitom hraje „Jesus Is Just Alright“ od The Doobie Brothers. (Duoscop)