Reklama

Reklama

Simpsonovci - Season 7 (1995) (séria)


Zuřící dědeček a jeho reptající vnuk (S07E22)

(epizóda)
  • USA Raging Abe Simpson and His Grumbling Grandson in 'The Curse of the Flying Hellfish'

Obsahy(1)

Bartův dědeček si pořád jen vymýšlí, a tak nikdo z rodiny nechce uvěřit jeho historce, že vážený občan Burns usiluje o jeho život. Dědeček je však již posledním žijícím členem vojenské jednotky nazvané Pekelné ryby, která za 2. světové války ukradla Němcům cenné obrazy a schovala je na tajném místě, jež bude odhaleno až poslednímu žijícímu členovi elitní jednotky. Bart dědečkovi uvěří, pochopí vážnost situace a pomáhá mu přelstít pana Burnse... (Česká televize)

(viac)

Recenzie (8)

MM_Ramone 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Dvadsiata druhá epizóda zo siedmej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "Raging Abe Simpson and His Grumbling Grandson in The Course of the Flying Hellfish" (Zúriací Abe Simpson jeho uhundraný vnuk v Prekliatí pekelných rýb). Abraham Simpson a majiteľ jadrovej elektrárne Charles Montgomery Burns sú poslední dva žijúci členovia vojenskej jednotky Pekelné ryby. Počas druhej svetovej vojny sa zmocnili cenných umeleckých diel. Nastal čas, aby sa jeden z nich stal ich výlučným majiteľom. ***** ()

Anderton 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Jedna z najlepších epizód siedmej sezóny a najlepšia epizóda, ktorú som videl prvýkrát až teraz. No a jedna z najnapínavejších a najakčnejších epizód vôbec. I keď ide najmä o dej, nechýbajú geniálne fóry typu grgajúci tank, návšteva inkognito v domove dôchodcov alebo drsný vpád pána Burnsa do domu Simpsonovcov. No a čo nalepiť Skinnerovi st. na vojne na chrbát, keď nie nápis "Shoot Me". Len ma trochu trápi, kto Simpsonovcom opraví ten barák. ()

Reklama

Galéria (6)

Zaujímavosti (4)

  • Jedná se o první epizodu, která má v původním názvu Abea. (Duoscop)
  • Než přeleze Abe k Burnsovi na loď, tak ztratí levou bačkoru. Když loď najede na břeh a oba z ní vypadnou, tak mu chybí pravá bačkora. Později má ale bačkory obě. (Duoscop)

Reklama

Reklama