Manželské soužití Homera a Marge má povážlivé trhliny. Veškeré snahy o vylepšení situace jsou neúspěšné. Dokud děda Simpson podle osvědčeného receptu nevyrobí svůj vlastní přípravek, který „vrací zase sílu do poklopce". A neskončí to jen na tom: Homer s otcem začnou vyrábět posilující elixír ve velkém... (Česká televize)

LachtanShows

Mezi hromadou okolních úžasných příhod Simpsonových mě spolupráce Homera se svým otcem skoro až iritovala a nadával jsem kdykoli, kdy se k mému neštěstí objevila v televizi zrovna v momentě, kdy jsem si Simpsony chtěl pustit k večeři. ()

Anderton

Sex a tento seriál, to išlo vždy dokopy. Tentokrát to neklape nielen v posteli Homera a Marge, ale zrejme aj všade inde v tomto mestečku. Našťastie má Abrahám jedno staré eso v rukáve a veci sa, eufemisticky povedané, rozhýbu. Dokonca z toho možno bude aj veľký biznis. Potešila aj vedľajšia dejová línia, kedy sa decká snažia zistiť, čo je vo veci. No a fór s Alom Goreom je geniálny. ()

Maysha

"Prosím tě, Marge. Kdy se mi zas večer naskytne takováhle podívaná. - Máš nějaké problémy, Homie? - Ne, ale tenhle film jsem viděl jen dvakrát, kdežto tebe v posledních 11 letech každou...eeh...eh totiž chtěl jsem říct, že se pomazlíme zítra, miláčku." "Kde mám kalhoty? - Ve víru vášně jsi je vyhodil z okna. Říkals, že už je nebudeš potřebovat." ()

• V lahvi, ze které se napil doktor Dlaha, zůstal stejný objem nápoje. (Duoscop)
  • V jedné scéně se Homer oholí, ale v další už má zase vousy. (Duoscop)
  • Když dědeček míchá v umyvadle zázračný lektvar, notuje si při tom začátek finské národní hymny. (Dvojirakri)