Levák Bob rozjíždí z věznice ve Springfieldu volební kampaň na místo starosty města. Na nátlak veřejnosti je propuštěn z vězení. Svými sliby si získává většinu hlasů a ve funkci starosty vystřídá Quimbyho. Jen Bartovi a Líze je vítězství Leváka Boba podezřelé a začnou pátrat... (Česká televize)

Anderton

Springfield je hore nohami, starosta Quimby kvôli zvýšeniu popularity prepúšťa ľaváka Boba na slobodu. No a to nemal robiť. Bob chce buď všetko, alebo nič a dostane aj to, aj to. Jedna z najviac politicky ladených epizód vôbec a niet divu, že viac to schytávajú republikáni. Už len ich sídlo hovorí za všetko. Opäť nás čaká nálož skvelých fórov, tentokrát ale aj tých politických, takže ide skôr o diel určený najstarším fanúšikom seriálu. ()

MM_Ramone

Piata epizóda zo šiestej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá " Sideshow Bob Roberts" (Návrat Leváka Boba). Levák Bob (Robert Underdunk Terwilliger), bývalý asistent televízneho klauna Šášu Krustyho (Herschela Krustofskyho), odveký, zaprisahlý nepriateľ Barta Simsposna, ktorého sa pokúsil zavraždiť, po prepustení z väzenia kandiduje na miesto starostu mesta Springfield. Vo voľbách sa mu podarí získať tento post. Nahradí v kresle Joea Quimbyho. Bart a jeho mladšia sestra Lisa však majú podozrenie, že prefíkaný Bob Terwillinger opäť kuje nekalé plány. **** ()

• Než Vočko rozdá granáty, tak vedle Barneyho vidíme sedět člověka. Později tam ale nikdo nesedí. (Duoscop)
  • Když Vočko posbírá granáty, tak se zeptá, kdo vytáhnul pojistku. Vrácené granáty ale pojistku měly. (Duoscop)