Marge doporučí Homerovi, aby na sobě pracoval, trochu se vzdělával. Místo toho se Homer rozhodne stát se sám učitelem – v předmětu zvaném manželství. Jediné, co však z něj studenti vytáhnou, jsou poměrně důvěrné informace o soužití manželů Simpsonových a o Marge, včetně tajemství jejích modrých vlasů. Vrcholem je, když jednou přivede Homer celou třídu domů v rámci tzv. názorné výuky... (Česká televize)

MM_Ramone

Dvadsiata druhá epizóda z piatej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "Secrets of a Successful Marriage" (Tajomstvá úspešného manželstva). Homer Simpson sa stane v rámci voľného času učiteľom na večernej škole pre dospelých. Keďže nevie čo má svojich študentov vyučovať, tak im začne hovoriť klebety zo svojho rodinného a intímneho života. To sa jeho manželke Marge samozrejme ani trocha nepáči. ***** ()

Maysha

"Nechápu, jak by mi vzdělání mohlo pomoct, abych se cítil líp! Dyť pokaždý když se naučím něco novýho, vytlačí mi to staré vědomosti z hlavy. Navštívil jsem kurz výroby domácího vína a hned jsem zapomněl řídit!" "Áh, zdravíčko Homere, jsem rád, že tě vidím. - Nemám čas Flandersi, mám třídu a musím jít učit! - Tak...proč jsi zvonil?" ()

Anderton

Keď sa pre niečo Homer rozhodne, tak do toho ide naplno. Podobne to je aj v prípade, keď začne byť učiteľom a prichádza s metódou, ako žiť v šťastnom manželstve. Základom je byť večerným učiteľom, pretože tak konečne vypadnete od tej otravnej rodiny. No a potom poviete svojim žiakom zopár detailov z manželskej postele a ste najväčší frajer v meste. Pani manželka si ale myslí, že tieto detaily by sa nemali dostať mimo spálňu, kto má v skutočnosti pravdu, to je priam hamletovská otázka :) Najvtipnejší bol ale Smithers ako Paul Newman. ()

• Při snídani položí Marge na stůl dvě sklenice s pitím. Později ale sklenice zmizí. (Duoscop)
  • Nápis, který Homer napíše na tabuli, mění svou polohu a později mizí. (Duoscop)
  • Když přijde Vočko k Marge do domu, tak za sebou zavře dveře. V následujícím záběru jsou ale otevřené. (Duoscop)