Reklama

Reklama

Simpsonovci - Season 5 (1993) (séria)


Chlapec, který věděl příliš mnoho (S05E20)

(epizóda)
  • USA The Boy Who Knew Too Much

Obsahy(1)

Syn starosty Springfieldu Quimbyho je obviněn z nehody – a jediným svědkem je Bart Simpson. Má to ale háček, v té době byl totiž zrovna za školou... Špatné svědomí versus spravedlnost, to je dilema! (Česká televize)

Recenzie (8)

Loki_Six 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

"Well, Bart, your Uncle Arthur used to have a saying... "Shoot 'em all, and let God sort 'em out." Unfortunately, one day he put his theory into practice. It took 75 federal marshals to bring him down. Now, let's never speak of him again." ()

Anderton 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Podobnú dilemu raz rieši každý zo Simpsonovcov, najviac to ale prežívajú Líza s Bartom a tentokrát došlo na Barta. Prejaví skutočný charakter? O tom samozrejme nepochybujte a vďaka zopár epizódam vrátane tejto ho musíte mať radi, nech je akýkoľvek beťár. Znova tu máme diel nabúchaný od začiatku do konca geniálnymi fórmi, dokonca aj čisto vizuálnymi, ako Skinner prechádzajúci cez rieku a čisto grotesková scéna s čašníkom. Homerova etduda ako dvanásteho rozhnevaného muža patrí k hajlajtom celého seriálu. ()

MM_Ramone 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Dvadsiata epizóda z piatej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "The Boy Who Knew Too Much" (Chlapec, ktorý vedel príliš mnoho). Počas toho ako sa Bart Simpson túlal poza školu sa stal očitým svedkom udalosti, z ktorej je neprávom obvinený synovec starostu Joe Quimbyho. Hrozí mu vysoký trest. Jediný kto môže očistiť jeho meno je Bart. Lenže to by znamenalo, že výde najavo, že nebol v ten deň v škole. ***** ()

Galéria (5)

Zaujímavosti (8)

  • Při hlasování o vině Freddyho chybí jednomu porotci nos. (Duoscop)
  • V této epizodě se poprvé objevil synovec starosty Freddy Quimby. (Duoscop)

Reklama

Reklama