Reklama

Reklama

Simpsonovci - Season 5 (1993) (séria)


Bart dostane slona (S05E17)

(epizóda)
  • USA Bart Gets an Elephant

Obsahy(1)

Bart vyhraje v rozhlasové soutěži a smí si vybrat odměnu. Není žádný troškař a chce slona. Nový člen rodiny, Rambo, je trochu nerudný, hodně neohrabaný, sní co může, nakonec uteče, a úplně nakonec jej dají do safari... (Česká televize)

Recenzie (10)

MM_Ramone 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Sedemnásta epizóda z piatej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "Bart Gets an Elephant" (Bart dostane slona). Bart Simpsons vyhrá prostredníctvom súťaže vyhlásenej v rádiu živého slona. Dá mu meno Rambo. Ukáže sa však, že rodinný rozpočet Simpsonovcov nestačí na to, aby si mohli dovoliť živiť tak veľké zviera. Preto Homer rozhodne, že ho predajú. Bart to nechce dopustiť a preto spolu so svojim slonom ujde z domu. ***** ()

Anderton 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Za niektoré scény a hlášky si táto epizóda plný počet zaslúži, i keď sa z toho dalo asi vyťažiť viac. Selma a Patty v tornáde, zmena cien za prehliadku slona a jazde na ňom, nový DJ automat a najmä záverečná scéna, ktorá mnohé vysvetlí, nie len o Rambovej mentalite... ()

Galéria (5)

Zaujímavosti (4)

  • Poté, co dostane slon železo na nohu, se rozejde a rozšlape věci, které mu stály v cestě. V dalším záběru ale stojí na původním místě a všechny věci, které předtím rozšlapal, jsou v pořádku. (Duoscop)
  • V této epizodě se poprvé objevil Cletus Spuckler, reprezentující prototyp typického amerického "vidláka". (Duoscop)
  • Z rádia hraje „Sixteen Tons“ od Tennessee Ernie Ford. (Duoscop)

Reklama

Reklama