V tomto halloweenovském speciálu vypráví tři strašidelné příběhy Bart. Homer zaprodá duši dáblu – za koblihu; Barta děsí představy o smrti ve školním autobusu; a pan Burns je upírem... (Česká televize)

Ironfood

The Devil and Homer Simpson - 5* Nejvíc pobavil právník Lionel Hutz "Nemějte obavy, včera jsem se v baru díval na Matlocka, sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to..." Výborná je i závěrečná scéna s policisty ----- Terror at 5 1/2 Ft - 4,5* (Jestli mě paměť neklame, tak je to parodie na jeden z příběhů z filmu Twilight Zone) ----- Bart Simpson's Dracula 4* ()

Anderton

No čo dodať, Ned ako Satan a Burns ako Dracula sa ponúkali už od prvého čarodejníckeho dielu, tak ale máme ich konečne tu. Druhá historka je na prvý pohľad slabšia, ale pôsobí dosť originálne a školský autobus sa ako dejisko hrôzy priam ponúka sám. Najmä s vodičom Ottom a náhodnými cestujúcimi; riaditeľom a školníkom. Policajná hliadka čakajúca na východ Homera s donutovou hlavou z domu nemá chybu. ()

MM_Ramone

"The Simpsons" sú na prvom mieste v rebríčku mojich obľúbených televíznych seriálov. Americká animovaná rodinka zo Springfieldu ma dokáže vždy veľmi dobre pobaviť. Obzvášť rád mám špeciálne horrorové epizódy - "Treehouse of Horror". Prvý krát sa tento špecifický diel objavil v druhej sérii. Odvtedy sa to stalo pravidelnou tradíciou. Je vždy zložený z troch krátkych príbehov. Horrorová epizóda z piatej série obsahuje tituly: "The Devil And Homer Simsons", "Terror at 5,5 Feet", "Bart Simpson´s Dracula". ***** ()

• Než se Homer objeví v hořící kleci, odbijí hodiny půlnoc. V následujícím záběru je ale na hodinách jiný čas. (Duoscop)