Anderton

Pri druhej sérii stáli tvorcovia pred ťažkou úlohou, pretože pripravovali hneď o deväť epizód viac a tak aj museli mať v zálohe viac nápadov než pri debutovej sérii. No a uspeli na jednotku. Osobne mám dojem, že druhá polovica série je asi lepšia a kvalitatívne vyrovnanejšia, plná paľba je aj tak povinnosťou. Mám tu samozrejme viac a menej obľúbené epizódy, ale aj každá z tých "štvorkových" obsahuje niekoľko dokonalých hlášok. ()

MM_Ramone

01. Bart propadá, 02. Homerova dobrá víla, 03. Zvlášť strašidelní Simpsonovi, 04. Kdo s koho, 05. Homer maskotem, 06. Golfová společnost, 07. Bart kazisvět, 08. Ďábelský Bart, 09. Za všechno může televize, 10. Bartova srážka s autem, 11. Není ryba jako ryba, 12. Takoví jsme byli, 13. Homer a desatero aneb Každý krade jak dovede, 14. Láska klíčí i v ředitelně, 15. Ach, rodný bratře, kde tě mám?, 16. Spasitel trapitel, 17. Dědovo dědictví, 18. Síla talentu, 19. Lízin let do nebe, 20. Válka Simpsonových, 21. Drobné kiksy nad komiksy, 22. Krevní msta ***** ()

• První epizoda, v níž se objevil známý obraz plachetnice, který visí u Simpsonů v obýváku nad gaučem. (henrycruel)
  • Literárne dielo, ktoré prezentuje Martin na začiatku epizódy je "Starec a more" od Ernesta Hemingwaya. (ČSFD)