Bart zjistí, že je raubíř po matce Marge. Homer naopak prožívá další krizi, neboť dojde k závěru, že žádné z jeho dětí není po něm. (TV Prima)

Petr_Vacikar

Marge že byla Postrach okolí ?  Jasně! Z předešlých 32 serií a těch flashbacků z její minulosti si to jasně pamatujeme...... tvl co to jako předvádějí za scénáristické, tvůrčí dno. ?! Vždyť je tenhle díl úplně na palici..  a jesli nás čeká dalších 20-40 sérií. WTF?!! Za tento díl dávám Jednu hvězdičku.....  A jen proto že Jsou to Simpsonovi!!  jestli to takhle půjde dál  tak ten ODPAD doopravdy padne.  Paradoxní je, že pokud to vezmu podle časové osy co se týká  českého dabingu tak co přestal Homera daboval mistr Vlastimil Bedrna, kvůli zdraví, který ho daboval do 12. série a od 13.  série  převzal jeho roli Vlastimil Zavřel. Tak už tehdy zaznamenávám úpadek kvality, s kterou nemá co dočinění změna dabéra.  jde o kvalitu seriálu....   Jakoby pan Bedrna věděl kdy skončit.... v tom nejlepším, té nejlepší éře. A podařilo se mu to, protože když slyším jméno Bedrna naskočí mi hned jeho geniální hraní v divadle, především jako otec Karamazov ze hry Bratří Karmazovi (1981) a potom jako TEN Homer Simpson :) ()

• V úvodní scéně je Homer vytesán ve skále a po vytrhnutí stromu se rozpadne. Podobný příběh měla epizoda Válka s molochem (2004). (Duoscop)