Simpsonovi si tentokrát na vlastní kůži prožijí osobité verze filmů Bambi, Kruh a Parazit (TV Prima)

Marcos22

Speciální filmový čarodějnický díl 33. řady se řadí mezi ty nejlepší díly všech dob! Pokud jste pravý filmový cinefil, pak je tenhle díl přímo pro Vás. Nejenže tu divák dostane namísto standardních tří příběhů, příběhů rovnou pět, ale každý z nich je navíc velmi nápaditý. Intro nás zavede k Disneymu, a konkrétně jednomu z nejznámějších klasických příběhů o kolouškovi jménem Bambi, po něm dostaneme pořádnou korejskou řežbu od oscarového režiséra Pong Čun-ho ve znamení Parazita, okořeněnou o jednu scénku z jeho dalšího fláku, Ledové archy. Než se divák vzpamatuje z této bomby, přichází geniální kombo Noční můry z Elm Street s Pánem prstenů: Dvě věže okořeněná jedním z hrdinů Marvel universe. Pak přichází na scénu stylová předělávka povídky „Zrádné srdce“ od Edgara Allana Poea. A vše zakončí Samara skokem do Kruhové studny. Tohle byl geniální filmový nášup. TOP! 💯 (09.02.2022) ()

LachtanShows

Za posledních pár sérií se tvůrci budou jednou zpovídat, jaký paskvil z kdysi tak precizního seriálu udělali, co jim ale pořád a stále žeru, jsou čarodějnické speciály, které oproti silné sestupné tendenci zbytku dílů zrajou každou sezónou víc a víc. Zdejší parodii na mnou milovaného Parazita nebo skvělé zesměšnění legendárního Kruhu bych doporučil opravdu komukoli. Intro s variací na Bambiho rovněž luxusní. ()

FrankSusta

I když normálně epizody seriálu nerecenzuji, zde mi to nedalo. Je smutné, jak se můj (dozajista nejen můj) oblíbený seriál propadá čím dál do většího zatracení vtipy, které však již za vtipy moc pokládat nelze. Čarodějnické díly žeru, ale v posledních pár sériích mi vadí, že začínají parodovat skvělé slavné a především chytré filmy, avšak to již není parodie dělána pro radost a chytře, ale je nudná, nucená a zkrátka špatná (jako v tomto díle na film Parazit, či v některé z minulých sérií na film Tvář vody). Škoda je to... ()