Bob miluje Abisholu

• Česko Bob miluje Abisholu (viac)
USA, (2019–2024), 31 h 5 min (Minutáž: 18–21 min)

Billy Gardell, Folake Olowofoyeku, Matt Jones, Gina Yashere, Christine Ebersole, Maribeth Monroe, Shola Adewusi, Barry Shabaka Henley, Raymond Ma (viac)

Bob (Billy Gardell) spolu s matkou Dottie (Christine Ebersole), sestrou Christinou (Maribeth Monroe) a mladším bratom Douglasom (Matt Jones) vedie úspešnú rodinnú firmu na výrobu ponožiek, pričom v tomto biznise vládne veľký konkurenčný boj. Keď ho stres z práce dostane do nemocnice, stretne Abisholu (Folake Olowofoyeku), svoju milú a pracovitú zdravotnú sestru, ktorá ho okamžite zaujme. Teraz ju Bob už len musí presvedčiť, aby mu dala šancu, čo si však vyžiada trochu námahy, keďže nemôžu byť rozdielnejší. Abishola, ktorá prišla z Nigérie do Ameriky, aby našla lepší život pre seba a svojho syna Deleho (Travis Wolfe Jr.), študenta s výbornými výsledkami, žije v malom byte so svojimi príbuznými, tetou Olu (Shola Adewusi) a strýkom Tunde (Barry Shabaka Henley), ktorí si ju chránia ako oko v hlave. Medzi Abisholine blízke priateľky patria aj nemocničné kolegyne Gloria (Vernee Watson) a Kemi (Gina Yashere). (TV Markíza)

j.sorensen odpad!

Nova neumí natočit žádný kvalitní seriál, ulicí a ordinací jen otupují stádo, vychovaný z dob židovskýho zloděje železnýho a proto nám servírují, tuhle progresivní, n sračku. ()

Milda003

Nemůžu říct že se mi to líbí, ale dá se na to dívat a je to příjemná změna od nekonečného maratonu dva a půl chlapa na TV Nova ()

Mr.Ward

Ano, mistrovské dílo tohle zcela určitě není. Musíme tady ale psát něco o tom, že když je seriál o černoších, mají si ho strčit někam a neotravovat nás? To je už opravdu vrchol! Hnus! Stydím se za tyhle hloupý rasisty. P.S. IMBD hlásí 69%, to je poněkud objektivnější hodnocení. ()

Olík

Každý fanoušek komediálních seriálů si novým přírůstkem rád odpočne od do kolečka se opakujícího maratónů Přátel, Dva a půl chlapa nebo Teorie velkého třesku….ale takhle? Chuck Lorre podlehl současným tlakům a pustil se do toho, co si dnešní zvrácený svět žádá a tím je obžaloba jeho samotného, tedy bílého heterosexuálního muže. Mezirasové vztahy, postavení žen, práva národnostních menšin, homosexuálů, vodníků, Kyklopů, světlušek….prostě to tam je všechno a jako bonus ne zrovna dvakrát vtipně. Když si vezmu, kolik mnohem kvalitnějších seriálů dostalo předčasnou stopku, zatím co si tento prostorově výrazný prodejce ponožek a jeho nigerijská královna dopřávají další a další série…..je něco shnilého ve státě americkém. ()