Americký samaritán s dobrým srdcom zanechal na dverách od bytu v New Yorku odkaz na miesto, kde leží 100 000 dolárov. Tohoto sa chytí reportérka Kate Bradleyová (Tiya Sircar) a rozhodne sa zistiť identitu a dôvody konania dobráckeho strýka Sama... (Martin741)

Malarkey

Hrozně miloučký film o tom, že lidé nejsou jenom hajzlové, ale najdou se kolem nás i dobré duše. A navíc se na to, kupodivu, dá docela koukat. ()

Marze

Good Sam zkoumá zda-li je možné najít člověka, který dělá dobré skutky nesobecky. Ničím nepodmíněná štědrost bere za srdce. Celkově je to takové ploché a nudné. Tak jako se ve světě vyskytují laskaví lidé s dobrým srdcem, tak také máme na výběr mnoho filmů jako je Good Sam. Film ale není špatný kvůli dvěma věcem - herečce Tiya Sircar v hlavní roli s její okouzlující osobností a zápletce, která nabízí mnoho zvratů. ()

Aljak

Pekný film, ktorý určite zaujme svojim námetom, ale aj perspektívnym posolstvom "ukrytým" v pointe dominujúcej v podstate naprieč celým príbehom. Scenár sám o sebe mal v sebe silný potenciál, ktorý mal veľké predpoklady na to, aby sa pekne rozvíjal. Oceňujem, že napriek čiastočnej predvídavosti film konfrontuje viacero foriem dobročinnosti - od tej vypočítavej, cez účelovú, až po tú nezištnú formu. Trochu ironicky však pôsobí samotná hlavná postava (redaktorka Kate), ktorá sa po celý čas tvári ako príkladná moralistka, a pritom sama sa správala občas ako totálna oportunistka (čo samozrejme vyžadovala aj jej práca). Ale OK, odhliadnuc od toho, film bol pekný, posolstvo ďalekosiahle, takže zaslúžené 4*. ()

Streeper

Mile natočený film o tom, že ne všichni jsou chamtivý sobci, ale občas ve světe existuje někdo, kdo dokáže anonymně pomoc ostatním. Jasně, pak je tu ten politik, který na všem těží a chce toho využít, v tomhle se mi líbí ta realita. Je to celkově milý příběh, který neurazí, ani nenadchne. Koukat se na to dá, hlavní hrdinka je sympatická a film krásně táhne. Znovu bych ho už ale vidět nemusela. ()

squawk

Neuvěřitelné, jak lze hlavní protagonistku a její spolupracovníky udělat protivnými, přestože jde o jinak poklidné feel good movie. ()

rigby

Dobře odvedená práce. Nic víc. Protože film slouží jenom k zaplácnutí vysílací doby. Nepřináší vůbec nic nového, dá se sledovat při snídani, při obědě i při večeři. Pokud divák odběhne na chvíli někam jinam, zase se rychle chytne. Na druhou stranu je štěstí, že se nejedná o nepovedený film se zpackaným scénářem. Úroveň to má, i když to chvilkami trochu balancuje. Ale podařilo se ho vybalancovat na té kladné straně. ()

jatt

Nemyslim si, ze vysielat dobro je za kazdu cenu uzitocne, lebo ludia to zneuzivaju, ale ked vieme, komu ho posielame, tak nas to meni v lepsich ludi. ()

Levi_Kornoa

Klidný a příjemný film, který zahřeje u srdce. Příběh není ani úplně prvoplánový, takže i v něčem překvapí. Za mě skvělý film, kéž by takových bylo víc. ()