Frajer42

Opět, zase a znovu mám poněkud rozporuplné pocity. Na jedné straně seriál předkládá "nádherné" a zajímavé myšlenky s potenciálně blízké budoucnosti a na straně druhé musí divák sledovat jakousi homosexuální linku, kde jsou vám osudy všech zúčastněných u míst, které právě výše zmínění používají k účelům, ke kterým je příroda primárně nevyrobila. Nezbývá než doufat, že podobných nudných píčovin ubyde na úkor toho opravdu zajímavého. Je to strašná škoda. Seriál ukázal, že umí vybudovat atmosféru a poskytnout divákům luxusní momenty, tak proč tam dobrou polovinu každého dílu nacpe takové sračky? ()

Anderton

Pilot naznačoval asi trochu iný vývoj, možno sme čakali, že budeme pokračovať tam, kde sme naposledy skončili, ale keďže sa seriál volá Roky a roky, tak nás čaká skok o jeden rok vpred. Sledujeme tak následky drastickej udalosti z predchádzajúcej časti, predovšetkým ekonomické a spoločenské, svetová vojna, aspoň teda tá fyzická, nezačala. Dejová línia s odvlečeným milencom je tak trochu emocionálna vata a vážne je jedno, že tu ide o gay pár, proste tá politika a ekonomika je tu zaujímavejšia. ()

muti

Druhej časti chýba nejaká tá nuke, akýsi zvrat. Pád nejakej banky z ničoho nič to nezachráni a výhra vo voľbách je samozrejmosťou. Keby niekto zastrelí oponenta čím by sa Viv dostala na prvú pozíciu, tak by to malo lepší spád. Putin president for life. Xi president for life. Well, to prakticky už sú, to nie je žiadna zmena. Možno snáď keby sa to stane v Japonsku a nový diktátor by zrušil tu banku, tak to by dávalo väčší zmysel. PS: takže USA vypáli nuke ako prvý a Čína nič nerobí? Please 😸 ()