Anderton

S tým Trumpom sa tvorcovia síce sekli, ale zase až tak alternatívna realita to nie je. Možno trochu škoda, že sa nezačalo točiť až o rok a zapojil by sa do toho aj COVID. To už by bola tá pravá satira na médiá a "médiá", nech si každý dosadí do jednej alebo druhej kategórie čo chce. Keďže som si nečítal žiadne spoilery, tak ma záver skutočne prekvapil a ide o taký cliffhanger, ktorý môžu tomuto pilotu závidieť 99% seriálov. ()

Frajer42

Spoilery! Velice rozporuplné pocity si po zhlédnutí prvního dílu dovoluji míti. Na straně jedné je velmi zajímavé pozadí děje přípomínající Black Mirror v nejlepší formě a na straně druhé je nesmírně nešikovně vybraná sebranky hlavních hrdinů, kde mě kompletně všechny postavy iritují. Nejvíc samozřejmě ty buzny, ale to je dáno mými zdravě homofóbními návyky. Nemůžu říct, že bych byl během sledování u vytržení. Seriál nabízí naprosto luxusní momenty, kde se mi po těle proháněla husí kůže (prostřih napříč lety se skvělou hudbou), či atomová bomba v závěru. Na straně druhé je bohužel nuda a jakási nechutná omáčka pro natáhnutí stopáže, kdy jsem umíral nudou. Uvidím, jak dlouho se dovedu koukat na seriál, kde mě všechny postavy serou a přitom jsou nám každou chvíli představovány fajn momenty k prudkému zamyšlení. Hezky to ve mně vře. Slabší 3 kousky. ()

muti

Seriál ktorý ponúka víziu temnej budúcnosti, avšak nevedel že príde ešte brutálnejsi Twist ktorý akceleruje celý svetový problém - Wuhan institute of virology. Seriál by mal nábeh na vrchol, keby to nie je social justice melting pot. V seriály snáď neexistujú priemerné a normálne postavy, lebo v centre na piedestály stojí okrajové publikum ()

octopuska

Tohle je, až strašidelný. Budoucí realita světa, by taková klidně mohla být a možná bude. A tá fanatická Emmička? Z té mi běhá mráz po zádech. Někoho mi silně připomíná. Malá nápověda. Ten dotyčný by se měl stavit v Barber shopu, ať to má trochu úroveň, když tak touží hačat v premiérském křesílku. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Zatím je to pecka, děsivě alarmující🤔😮. ()

JB001

Všude jsem na to slyšel pět chválu a nalákalo mne i zdejší vysoké hodnocení. Viděl jsem zatím jenom první díl a zatím nevím jestli se mi vůbec bude chtít pokračovat. Ta rodinka je mi vyloženě nesympatická, nelíbí se mi homosexuální milostný trojúhelník. Black mirror se mi líbilo mnohem a mnohem víc i když samozřejmě, že některé díly byly lepší a některé horší. No tak se ještě ze zvědavosti juknu na druhý díl a to asi bude všechno ()