Spider-Man - Sins of the Fathers

(séria)

Nin

I třetí řada Spideyho se snaží mít ucelenější příběh, díky kterému se vedlejší postavy objeví na více dílů. Super je to v případě Daredevila, který je tu hodně dobrý drsňák (i díky dobrému dabérovi), trochu horší je to u Madame Web. Ta mně v dětství přišla jako zajímavá postava, ale minimálně v téhle sérii má jenom tu roli, že jednou za čas Spideyho "unese" a přednáší mu nějaké kryptické rady do života. Zajímavý na ní ale je, že ji dabuje manželka Stana Leeho. Ze zajímavých postav je tu taky Green Goblin. Ze začátku to vypadalo, že se tvůrci budou soustředit jen na Hobgoblina, ale tady dali fanouškům přesně toho goblina, kterého mají tak rádi v komiksech. Dokonce dojde i na menší variaci na nechvalně známou smrt na Brooklyn Bridge. Slušně jsou tu zmáknutí i masový vrah Carnage, který v této dětské animované variaci jen vysává životní sílu (která se dá navrátit). To mi přišlo jako fajn nápad, ale poměrně trapné je to, jak všichni policisti mají laserové zbraně, protože se tvůrci rozhodli nepoužívat klasické střelné zbraně v seriálu pro děti. Nejdospělejší je potom adaptace jednoho klasického komiksu s drsným závěrem o chlapci (zde dívce), který je největší fanoušek Spider-Mana. Místy příliš dětské, ale pořád skvělé ztvárnění Spider-Mana, co dobře využívá zdrojový komiksový materiál. (7/10) ()

OG_Swifty

Treti sezona skoncila uplne z niceho nic, jediny vyusteni je zmizeni MJ... Je docela zajimavy, ze to zacalo mystic hrdinou Dr Strangem a pak se tam mihali ostatni - Baron Mordo, Carnage, Green vs Hob goblini atd, ale proste to skoncilo strasne nahle. Navic kdo sakra byla Madame Web??? To taky zmizelo uplne z niceho nic... porad asi dobry, marvelovsky hrdinove zapracovany do devadesatkovyho Spideyho, ale uz to neni takovej odvaz. ()