V tomto animovaném naučně-zábavném seriálu, objevují paní učitelka Friezzlová a její třída pomocí kouzelného autobusu úžasný svět okolo nás. V každé epizodě se podíváme někam jinam. Spolu s hrdiny seriálu tak můžeme zkoumat třeba vesmír, přírodu, lidské tělo, stroje a další. (Sonick)

Macejko

Na tomto som vyrastal. So slzou v oku spomínam, ako som na ošúchaných VHSkách dokoliečka omieľal epizódy tohto seriálu a výborne sa pri tom bavil. O tom, koľko som sa vďaka nemu naučil, nehovoriac. ()

JohnnyD

Seriál môjho detstva. Videl som ho pred časom a stále je to taká pecka ako predtým. Unikátny je najmä dokonalým fikčným svetom bez pravidiel, kde sa môžu splniť akékoľvek sny a predstavy. A poučnosť je chvalabohu na uzde a prim hrá zábava! ()

..Lucas..

Můj oblíbený seriál z dětských let. Moc se mi líbilo, jak děti autobusem navštěvovaly lidské tělo nebo svět hmyzu atd. A nezapomenu na větu paní učitelky "Nikdy neříkej nikdy". ()

Redswif

Jako středně velké dítě jsem viděl pár dílu(protože seriál běhal asi v 9hodin ráno a to jsem smrděl ve škole) a jako vcelku dobrý, sranda byla, možná jsem se něco poučil, že by to ale byl seriál kvůli kterému bych nespal? Ne to rozhodně ne. Učitelka mě připadla hned jako kráva a ty děcka byli blbý až k pláči. ()