castor

Reinkarnaci seriálu Beverly Hills 90210 nelze hodnotit jinak než rozpačitě. Sledovatelné to sice je, ale tenhle restart jsem nějak nepochopil. Původní seriál točící se okolo dvojčat Walshových a jejich přátel byl pojatý poměrně vážně (asi chápete, jak to myslím), tady se na stejnou notu nevsadilo, je to hodně odlehčené a takové nijaké. Kelly není Kelly, ale Jennie Garth, hlavní představitelé se znovu dostali do popředí zájmu, každého tvůrci nějak „ocejchovali“, aby měl divák důvod zapnout i druhý díl. ()

korbitch22

Tak se kultovka z devadesátých dočkala pokračování a po prvním díle vlastně nevím proč. Zatímco většina z nás co sme u seriálu vyrůstali si pamatuje Beverly Hills jako vážně míněný seriál (o tom jak moc trapně a neuvěřitelně vypadá původní seriál dnes asi mluvit nemusím) kde se tvůrci snažili o dramatické situace, srdceryvné osudy a zvraty, intriky a lásku, tak v novém provedení si z toho dělají prdel, ale brutálně. Vůbec se to nebere vážně, Priestly a Ziering to mají v píči a skoro mi přijde, že se v každým záběru tlemí do kamery. Těžko říct, jak bude vypadat další díl, ale zatím to vypadá, že si tvůrci na nějaké herecké výkony a drama nepotrpí a sází na odlehčenou notu. Fajn je, že Shannen Doherty vypadá po brutální rakovině neskutečně sexy a že je v pořádku, prdel je, že Tori Spelling vypadá jak týden nafouklá mrtvola, smutné je, že Luke Perry nežije a potěší stará dobrá znělka, ale jestli nebude ve druhým díle nějaká přednáška o škodlivosti kouření, potratů nebo šňupání kokainu asi to vynechám. Jako by pobřežní hlídka pokračovala s holkama bez silikonů a v nikábu. ()

vydumnica

No sranda. Cakala som nieco uplne ine. Myslim si, ze to malo zmysel vratit sa po takmer 20 rokoch aj ked namiesto postav su tam herci "v skutocnosti" takze nie Kelly a Donna ale Jennie a Tori. Mam trosku zmiesane pocity zatial a niekedy neviem, co je sranda a co je pravda. Nikdy by mi nenapadlo, ze Tori Spelling moze mat financne problemy...alebo si asi fakt robia srandu. Pacil sa mi ten zaver, ze venovane Lukovi Perrymu a jedna zaujimava myslienka v zmysle "musime sa vratit tam, kde sme boli, aby sme sa mohli posunut vpred". Je pravda, ze herci uz zostali zaskatulkovani a v nicom poriadnom nehrali. Je mile, ze sa nam takto pripomenuli a my si mozme zaspominat na casy, ked sme boli mladucki a sledovali osudy z BH 90210. Zatial davam za napad a snahu aspon tie 3*. ()

tom.nosek

Mít to 20 minut, tak je to i docela fajn, ale ve 40 minutách je tam ale mraky hluchých míst. Kromě toho, postavy jsou nesnesitelné. Především Tori Spelling a Jannie Garth tím, jak jsou naprosto zplastikované. Jediný herec, který se našel, byl Steve "Sharknado" Sanders a byla velká škoda, že nehraje "herce béčkových filmů", ale museli si vymyslet posilovací knížku. To je vlastně nevýhoda celého seriálu - jde o parodii vymyšlených herců, ne skutečných herců. Nebudou se parodovat skutečné události, ale vymyšlené. Tím jde vlastně o zcela odlišný seriál, s ošklivými herci, který jenom těží z původního jména. Navíc tím, že jich je tam tolik, nevynikne to tak, jako třeba v Episodes. No, na další epizodu už se nepodívám. ()

mira007

Kdyby tvůrci chtěli navázat na seriál Beverly Hills 90210 byla by to asi těžká zoufalá trapárna, ale soudruzi to překopali a tento seriál je o tom, že herci hrají sami sebe o tom jak budou natáčet pokračování toho legendárního seriálu. po prvotním šoku musím uznat, že to má celkem originální formu a všichni mají i své fiktivní osudy, rodiny a zřejmě i vlastnosti, ale některé konstrukce vycházejí ze skutečnosti, jak to propírá americký bulvár Jennieny rozvody, dědictví Spellingové, úspěšnější manželka Greena atd. I přes určitý sentiment a uznání originalitě je to jinak celkem nudná bída. Ale třeba se to rozjede... ()

stephano

Nostalgie zaúřadovala, Kelly je pořád hratelná, pánské osazenstvo moc nestárne a kamera s divným filtrem sedí.....Jinak ano, je to jak bylo psáno, napsali si to herci pro sebe a nehrají na stejnou notu, což je nejspíš dobře, protože ta by tdnes ve stejném složení už nefungovala. Bohužel doba se mění a instagramové a youtubové děti mají jiné požadavky na zábavu.Každopádně, je to kravina, ale pro starší ročníky ta nostalgie aspon na pár dílů bude fungovat. ()