Agent americké finanční správy Martin Roberts se dostane do rozporu se svými kolegy, kteří jsou zapletení do obchodu se zbraněmi. Na útěku před pronásledováním se dostane do rukou řecké mafie, protože při policejním zásahu zachrání život hlavnímu bossovi Demetrimu. Ten mu za protislužbu nabídne spolupráci a útočiště v jeho domě. Martin se tu setkává s Helenou, ženou Dimitriho, do které se zamiluje... (oficiálny text distribútora)

Lacike

Celkom dobrý mix romantiky, drámy a akčniaku s drsniakom John D. Cortom z Baywatchu. Má to solídne natočenú akciu, hlavne prestrelky. Zaujímavé postavy a aj kopu charizmatických hercov vo vedľajších úlohách. Ak by k tomu raz vznikli cz titulky, tak by som si to dal znovu, aby som si to poriadne vychutnal. 5/10. ()

Odpadlik

Agent, kterého chtěli nadřízení obětovat se během přestřelky mezi dvěma gangy překupníků zbraní přidá k vůdci jednoho z nich a zachrání mu život. Zamiluje se do jeho manželky, kterou dotyčný gauner týrá a zneužívá a plánují spolu útěk ... bože, kolikrát už jsme tohle viděli? Je to zřejmě oblíbené téma, ale film je plný studeného násilí, přehlídkou mužských svalů a automatických zbraní. Tuctové béčko, tisíckrát obehrané. Ani Brenda Bakke tady už není tak krásná jako byla např. ve Žhavých výstřelech nebo Přepadení 2: Temné území. ()