Planoucí duše

Juste se potlouká ulicemi Paříže a hledá lidi, které vidí jen on. Shromažďuje jejich poslední vzpomínky předtím, než jim pomůže přejít na onen svět. Jednoho dne jej však pozná Agathe, mladá žena z jeho předchozího života. Zatímco ona je naživu, on je duch. Jak ale zařídit, aby se mohli milovat a nepromarnit druhou šanci? (Cinemax)

klukluka

Neustále jsem se ztrácel v tom, kdo je naživu a kdo je mrtvý. Nechápal jsem, že o sobě věděli a v další scéně už se zase míjeli. Jestli v tom byl nějaký klíč, tak jsem ho neobjevil. Představitelka Agáty je zajímavý typ, chvílemi mi ale přišla vysloveně nepěkná a to mi kazilo dojem i z milostné romance, která se tu odehrávala. Planoucí duše mě tudíž příliš nezaujaly. P.S.: Ty záběry z tržnice byly děsivý... Francie jako 54. africký stát. ()

solisoli

Táto hovadina akurát tak môže zvýšiť pokusy pre samovraždy mládeži, ktorí si z toho zoberú očividný príklad. Opačne neprehľadné a vlastne dlho trvalo kým sa na to príde, že o čom to vlastne je. No a potom je to už len otázkou vlastného postoja k ponúknutej podívanej. Ja som to prijal za dve hviezdy. ()

kolemjdouc

umělecká hodnota žádná a opravdu je to na depresi.Ještě teď když tohle píšu doznívá neméně depresivní hudba z tv u titulků.Možná že záměr scénáře jakýs takýs byl zajímavý ale nedal se zfilmovat aby vše sedlo.bylo to příliš laciné. ()

brasek

Príbeh ma nebavil a vôbec bolo to celé nejaké divné. Obsah snímku podľa Cinemax znie možno zaujímavo, ale tak ako sa odohráva príbeh je to na hlavu. ()