Jacka v jeho domě překvapí neznámý muž, který na něj míří pistolí. Dostáváme se o 7 let dřív. Ten samý muž (Joe) se na jednom výprodeji dotkl jakéhosi černého skarabea. Od té doby začne viděl útržky ze života Jacka. Začne z toho pomalu bláznit, až tak, že se od něj odstěhuje vlastní rodina. Tak se rozhodne vyhledat Jacka a toto šílenství ukončit. (Varan)

majo25

Epizóda, ktorá opätovne sunie dole 8. sériu. Zjavne dochádzajú nápady a tvorcovia sa to snažia neustále odľahčovať. Dobre nepadlo ani neustále flešbekovanie. Vážne som rozmýšlal dokonca o ešte nižšom hodnotení, aj keď nejaké tie humorné situácie sa celkom vydarili. ()

Dan9K

Rozhodně nemůžu souhlasit s benem666. Miluju tyhle odlehčené díly. Dokazuje to nadhled tvůrců. Je tady tuna narážek na kvalitu a slabiny jednotlivých dílů či aspektů Hvězdné brány. Závěr při "konfrontaci" je úžasný. "Joe je holič". No a třešničkou je hvězdná účast Dana "Homera" Castellanety. Ve chvíli, kdy se Joe baví s O'neillem o Simpsonech, to má úplně jiný rozměr. Občan Joe sice nedosahuje genialty pozdější epizody 200, ale jako zahřívací kolo funguje báječně. ()

Xeelee

E14 ⤶ Homer (Joe) se s Jackem Baví o Simpsonech. Boží :) Konečně přišli na to jak udělat opakovací díl vtipnou formou a udělat si při tom ze sebe legraci. Ale ten závěr nedává smysl. Jak by pak mohl nevědět, kdo to k němu domů přišel, když se mu 7 let objevovaly scény z jeho života? Celý děj to obrací naruby. ⤷ E16 ()

RedRose

Nechápu ten hejt, že dochází nápady. Trocha rekapitulace a humoru je třeba. Na to kolik už to má dílů, nemůžou od rána do rána jen střílet. Naopak se už i divím, že to i po takové době, pořád šlape skvěle. Navíc tohle bylo naprosto geniální představení parádní technologie! A onen scarab, který to způsobil, ještě sehraje sakra důležité role v SG-1 i SGU! /// Daniel: Počkej, ty vidíš posledních 7 let momentky ze života holiče v indianě a nikomu nic neřekneš? Jack: Ale jo, řekl jsem. Řekl! Samantha: Ne, neřekl, pane. Jack: Vážně ne? Daniel: Nepřipadá ti to trochu zvláštní? Jack: Vlastně ne. Docela jsem si odpočinul. :-D ()

• Holiče Joa Spencera hraje Dan Castellaneta, který dabuje několik postav (např. Homera Simpsona) v seriálu Simpsonovi (od r. 1989), na který zde zazní několik narážek (např. že Goa'uldi jsou jako pan Burns). (jajsemja)