Oblasť 51, Nellis. Vo vojenskom sklade sa zrazu aktivuje kvantové zrkadlo dovezené z planéty P3X-233 a z alternatívnej reality ním prichádzajú na Zem dr. Samantha Carterová a major Kowalsky. Po prevezení do centrály Stargate návštevníci požiadajú o azyl. Po jeho udelení môžu zostať na Zemi a vstúpiť do jednotiek Stargate. Carterová sa len ťažko zmieruje so skutočnosťou, že v pozemskej realite je O´Neill síce živý, ale nie je jej manželom, a nie sú si tak blízki, ako v jej časopriestore. (TV JOJ)

Grogan

Další skvělá epizoda s alternativní realitou. Tyhle možnosti co by kdyby mě vždycky na tomhle druhu dílů bavily nejvíc. Tady máme manželství Jacka a Carterové, Teal'ca absolutně věrného Apophisovi a nejvíc mě potěšil návrat skvělého Jaye Acovoneho jako Charlieho Kawalskyho (navzdory faktu, že se v seriálu objevil jen v pár dílech, tak patří mezi mé nejoblíbenější vedlejší postavy). Ten závěrečný nástup Asgardů byl docela efektní, ale taky trochu deux ex machina (ti snad měli příhodně svou loď zaparkovanou někde za nejbližším rohem), jinak však nemám epizodě co vytknout. ()

Xeelee

E05 ⤶ Docela depresivní zjištění, že ve většině paralelních realit nás zničili Goa'uldi. Mezi Jackem a Sam to jiskřilo už dřív, ale ten pohled Sam, když doktorka Carterová líbá Jacka, který u ní byl jejím manželem... I když jednu vášnivou líbačku už vlastně měli, když se Sam vracela na pravěkou pudovou úroveň. ⤷ E07 ()

GejmronCZ

Teď si zahraju na Jacka... Asgardi jsou prostě boží! A to nemluvim jen o Asgardu z MCU, ale i tady. Vždycky když jdou na scénu, tak je to mega efektní a všichni Goa'uldi zdrhaj, co můžou. Prostě vždycky luxusní nástup. Někdo tu zmínil, že maj loď zaparkovanou hned vedle...To vysvětlím tak, že Asgardi mají velmi vyspělou a pokročilou technologii a proto mají hyperprostor vlastně rychlejší než ostatní druhy, čili se k Zemi dostanou mnohem rychleji. V dalších dílech, ne-li až v SG Atlantidě to je vysvětleno. ()

ben666

Skvělá epizoda. Díky alternativní realitě máme možnost se opět setkat se sympatickým majorem Kawalskym. Apophis s bradkou vypadal skvěle a Teal´c nádherně odpráskl své temné dvojče. ()