Ted Bundy a zabiják od Green River

• Veľká Británia Bundy and the Green River Killer

Při pátrání po sériovém vrahovi zajede vyšetřovatel do vězení za Tedem Bundym, aby pochopil, jak tihle zločinci přemýšlejí. Natočeno podle skutečné události. (Netflix)

klukluka

Původně jsem myslel, že to nedokoukám, ale zvědavost mi nakonec nedala. A z představy, že to ode mě nemůže dostat nic jiného než odpad!, jsou 2 hvězdy. Buď je to nejhorší hned ze začátku, nebo jsem si na to jaksi zvykl. Je to film za pět prstů, i tak by se v předstíraných sedmdesátkách nemuselo objevit auto z daleké budoucnosti, nebo by inspektorovi nemuseli mít oblepenej barák informativníma cedulkama prozrazujícíma natáčení v penzionu. Mělo to ale myšlenku a možná nechtěnou, ale zvláštně temnou atmosféru. ()

oveckaoa

To hodnocení je hodně přísné rozhodně to není tak špatný film, aby si zasloužil 30 procent jsou daleko horší filmy. Největší problém je v tom, že se zde jen stojí takřka na místě a kecá pokud se těšíte na nějaké vraždy máte smůlu neuvidíte ani jednu mrtvé tělo uvidíte jen jedno psychologie postav je na úrovni těch tupých českých seriálů co si hrají na kriminálky a absolutně nefunguje.  40 procent za to, že je to první film co jsem viděl o Ridghwayovi. ()

Astaroth12

Tak toto bola nehorázna nuda. Vôbec nič tu nebolo ukázane a aj toho, čo bolo mimo zaber, bolo strašne málo. Vážne som nepochopil, načo tato hlúposť vznikla. Dejová linka kopírovala Hannibala, ale totálne nezaujímavo a hlúpo. Herci boli otrasný, tí ma asi na filme iritovali najviac. Ledva som ho dopozeral. Tažke uspávacie tempo, prázdne dialógy a scény, ktorá nemajú hlavu ani patu. Slabé 2* a ani to neviem kvôli čomu. ()

RetroMan

Jsem milovník minimalismu a tohle je film, který by měl být ikonou a poctou filmařského minimalismu. Za shlédnutí stojí, jen když toužíte po něčem, co v jiných filmech nevidíte. Horší než Asylum, ale méně zábavnější, tj. zabedněnější než Ptákodemie: Děs a hrůza (2010). Jelikož mám slabost pro filmy se sériovými vrahy, tak jsem jej dokoukal a přitom jsem viděl v jeden den i úspěšnější předlohu Vrah od Green River (TV film) (2004), tak se dají oba filmy skvěle porovnat. Hned z počátku vám film bude připadat jiný (velikost záběrů, více než pět lidí v záběru není vidět, např. tiskovky byly úžasné), prkennost herců odříkávajících text je přímo ukázková, plastové stříkací pistole a úžasný fakt, že se po dvaceti letech vyšetřování nikdo nezměnil (ani ten stárnoucí reportér se všetečnými otázkami). Vivat Andrew Jones. ()

• Napriek tomu, že dej filmu sa posunie o 20 rokov dopredu, vzhľad hercov sa vôbec nezmenil, vrátane teenegerky, dcéry detektíva. (Carol Pifková)
  • Napriek tomu, že film je podľa skutočných udalostí, mená všetkých členov vyšetrovacieho tímu a obetí boli zmenené. Ponechali iba pravé mená obidvoch sériových vrahov. (Carol Pifková)
  • Snímek je založen na skutečných událostech z počátku 80. let 20. století. (ČSFD)