Tajný život mé sekretářky

• Južná Kórea Chomyeone saranghamnida (viac)

Šéf telekomunikací ztratí schopnost rozeznávat tváře a svoji sekretářku si splete s bohatou dědičkou – a ona to nechá zajít hodně daleko. (Netflix)

Andrea1717

Jeden z veľmi milých seriálov, klasická zápletka šéf a sekretárka, ktoré mám rada. Dobré obsadenie a zaujímavý dej pri ktorom sa divák nenudí, aj keď ho videl v rôznych obmenách už mnohokrát. ()

RhiannonEsme

Zacatek me trochu vyděsil, vypadalo to jako prilis ztrestena komedie, ktere nemam rada. Ale nakonec se z toho vyklubala docela prijemna, pohodova pohadka. Stvou me trivialni chyby typu kdy je jasne videt, ze v brylich sekretarky nejsou skla. Postava Veroniky Park me bavila asi nejvic. Nebyla to totiz prvoplanova potvora, ale takova extravagantni potvurka s dobrym srdcem, za jejiz spatnou povesti stala spis jeji matka. Celkove bych dala asi 70%, je to oddychovka, na kterou se hezky kouka. ()

Elio

A mně se to líbilo. Byly zde klasické tropy kdramat, ale kupodivu se to tu vyvarovalo otravnému stereotypu "bohatý chlap se chová k hlavní hrdince jako k odpadu, dokud si neuvědomí, že ji vlastně miluje". Tady byl hlavní hrdina spíš roztomilé tele, hlavní hrdinka byla sympatická, jejich interakce moc milá, second pair byl taky v pořádku, i když za mě lehce slabší, a celkový nápad s nemožností vidět tváře mi přišel originální a byl pojatý kupodivu "vědecky", aniž by se sklouzlo k vysvětlením typu "osudová láska". Doporučuji všem, kteří mají rádi kdramata se všemi jejich rozmary. ()

sarulefilm

Příjemná romantická oddechovka, která je opravdu snadná na sledování, takže jsem to rychle projela a asi stejně rychle na to zapomněla. Bohužel pro mě není seriál ničím speciální a právě v porovnání s ostatními korejskými seriály není tak výrazný. ()