Ina sa rozhodne pre potrat a pomôcť jej v tom má Vašek Pěnkava. Dobiášov stav sa po operácii komplikuje a jeho manželka neváha vyhrážať sa žalobami. Doktor Blažej sa chystá na obhajobu dizertačnej práce. O to väčšie je jeho prekvapenie, keď v odbornom asistentovi na katedre spoznáva pred časom vyhodeného doktora Cvacha... (RTVS)

sochoking

Nemôžem si pomôcť, druhá séria je neuveriteľne namakaná, ale to zrejme preto, že v prvej sa to všetko iba len "zahrievalo" a pripravovalo na grande finale, avšak taký záver, s akým sa vytasila tretia epizoda, som veru nečakal! Až mi sánka spadla! ()

ghatos

Díl, kde se děje hodně věcí a na závěr taková třešnička :) . Postava Dany Medřické je zajímavá. Primář Sova musí obstát v obrovsky těžké zkoušce...zvládnout jednu starší životem ošmirglovanou babu není jen tak :) . 83%. ()

• V injekci, kterou aplikuje Štrosmajer (Miloš Kopecký), neubyde po aplikaci ani mililitr. (sator)
  • Sestra (Zuzana Burianová) se ptá, zda má pacienta odvést na „špínu“. Jedná se o slangový výraz pro oddělení septické chirurgie, kde jsou hospitalizováni pacienti, jejichž rány se nehojí. (sator)