Tak a je to jasné. V životoch našich hrdinov z ortopedickej kliniky ubehli tri roky a my sa stretávame na svadbe Dr. Karla Sovu a Dr. Alžbety Čeňkovej. Prvé konflikty už sú na svete a je jasné, že pre Karla nebude ľahké vyrovnať sa s takým šéfom, akým je Dr. Blažej. Medzitým sa Ina Jáchymová pokúša presvedčiť teraz už vrchnú sestru Pěnkavovou, aby mohla opäť slúžiť nočné služby, čoho sa obáva najmä primár Blažej... (RTVS)

rakovnik

Třetí svatba za 14 dílů, to je kumšt. Jinak příliš mnoho osobní zášti Blažeje a příliš málo kouzla Štrosmajera. Každopádně Řehoř je stále stejný chudák a Fastová moc tlačí na pilu. Snad ji Sova otupí. ()

chrispe

Člověk by ani neřekl, že mezi první a třetí řadou máme čtyři roky. Jinak fičíme stejná témata. Ina bez výrazu se rozhodla, že se už o toho svýho zas až tak nebojí a tentokrát je predátor ona. Řehoř se chytá stébla a nebetyčně se ztrapňuje. Bětka spasitelka všehomíra zas moralizuje a tlačí. Příjemné zjištění pro mě bylo, že k frajeru Sovovi seniorovi přidali Danu Medřickou alias doktorku Fastovou. Já paní Medřickou miluju, bezvýhradně! ()

topi80

Konfliktem mezi Karlem a Arnoštem dostává seriál nové grády, o značné zčeření stojatých vod se postará i úžasně pragmatická doktorka Fastová. Jen to řádění Pěnkavové se režisérovi trochu vymklo. Musím se shodnout i s dalšími spoludiskutujícími na tom, že Alžběta je poněkud afektovaná a že se asi dalším jejím osudům asi nebudeme divit. ()