Emily in Paris

• Austrália Emily in Paris (viac)
USA, (2020–2024), 20 h 58 min (Minutáž: 24–39 min)

Tvorcovia:

Darren Star

Lily Collins, Samuel Arnold, Lucas Bravo, Philippine Leroy-Beaulieu, Ashley Park, Camille Razat, Kate Walsh, Charles Martins, Bruno Gouery, Roe Hartrampf (viac)

Recenzie používateľa Botič k tomuto seriálu (4)

Emily in Paris (2020)

Emily in Paris S01 je tak strašně daleko od toho, v čem teď žijeme, ale chytlo mě to hned od první minuty a nepustilo po celou dobu. Tohle není dobrý seriál, ale jako únik od reality to funguje na jedničku. Emily in Paris S02 (ne)funguje obdobně jako první sezóna. Prakticky je to úplně stejná písnička. Netflix se poslední dobou profiluje jako generátor stále dokola se opakujících návratů do stejný vod, které příběhy ale nikam neposouvají. Tady ta bageta se začíná pořádně natahovat. Emily in Paris S03: Žádná volba je taky volba. Darren Star se tentkrát vyšvihl a třetí sezóna je nejlepší, co zatím s Emily In Paris nabídl. Je to pořád bejkárna. Seriál z jiného času, prostoru a reality, ale je to zábava sledovat. Už chápu, proč se doktoři neradi koukají na projekty z lékařského prostředí, kdo má ty nesmysly vydržet sledovat. Trochu jsem rostl ze všech těch nesmyslných marketingových pitchů a náhodných nápadů, které přijdou zrovna v tu správnou chvíli. Ale jinak? Paráda. Mindy tentokrát největší tahoun. ()

Season 1 (2020) (S01)

Emily in Paris je tak strašně daleko od toho, v čem teď žijeme, ale chytlo mě to hned od první minuty a nepustilo po celou dobu. Tohle není dobrý seriál, ale jako únik od reality to funguje na jedničku. ()

Season 2 (2021) (S02)

Emily in Paris 2 (ne)funguje obdobně jako první sezóna. Prakticky je to úplně stejná písnička. Netflix se poslední dobou profiluje jako generátor stále dokola se opakujících návratů do stejný vod, které příběhy ale nikam neposouvají. Tady ta bageta se začíná pořádně natahovat. ()

Season 3 (2022) (S03)