Emily má na sociálních sítích čím dál víc fanoušků, a to jí v Paříži hodně pomáhá. Večer si vyrazí s přáteli a dostane šanci promluvit o samotě s Gabrielem. (Netflix)

quokam

Po 5 shlednutych dilech si seros zatim stale drzi tri hvezdicky. Hlavni hrdinka zacina prokazovat, ze krome dlouhych nohou ma i nejakou tu inteligenci a ze sve praci skutecne rozumi. Nova postava stvarnena Camillou R prinesla prijemny svezi vanek. Co mi zatim chybi ke 4 hvezdickam? Nejaky dej. Jako nerikam ze je to nudne, nebo ze se nic nedeje. Ne. Je to takove obycejne kazdodenni setkavani s praci v cizim meste s trochu jinou kulturou. Ale zatim to zustava v intencich obycejnosti. 60 proc. ()

Necrotongue

A sotva jsem v předchozím komentáři/ recenzi pochválil tvůrce seriálu za udržování slušného standardu, musel jsem jít s hodnocením níž, protože mě pátá epizoda tak trochu zklamala. Děj byl totiž tentokrát poněkud rozpačitý, na můj vkus v něm bylo až příliš mnoho instagramu a méně humoru. A Eiffelovka to fakt nezachránila. / Poučení: Házejí ti v práci klacky pod nohy? Házej je zpátky. ()