Jako typická Američanka má Emily v nové práci spoustu nápadů a pocit, že nic není nemožné. Jenže neumět v Paříži francouzsky je prostě pořádné faux pas! (Netflix)

MoiJe

Veľmi ma pobavil komentár nejakej iris_kate "This looks so cliché and lame. I’m going to watch it" a nové guilty pleasure potrebujem ako soľ. Pilot ale nepresvedčil o ničom, zatiaľ je to extrémne nemastné neslané. ()

natykarb

Dostala jsem se k tomuto seriálu po několika doporučeních, ale musím říct, že minimálně první díl je pro mne velikým zklamáním. Emily se chová jako rozmazlenej spratek a svým chováním kazí děj. Chápu, že to nejspíš bude zápletka, ovšem nevím, jestli mě dříve než ji objevím od koukání spíše neodradí. ()

Kritik.

Pozitíva: Krasne kostymy a scenerie. Negatíva: Vsetko ostatne. Sexistické, zvrátené, jediná epizóda nie je bez psychopatov, fetišistov, sukničkárov, záletníkov, nadržancov, bez ich trápnych sexistických poznámok. Spočiatku to prehliadate, lebo ani hlavnej hrdinke sa to nepáči, a teda seriál akoby nebol o tom; čakáte ako sa vyvinie JEJ príbeh a tupcov okolo jednoducho ignorujete. Ale z Emily sa vykľuje štetka. V každej epizóde spí s niekým iným, je anti-romantička a vlastne krava. Zvažujete či to dopozerať a idete napísať recenziu na ČSFD... ()

Paulka

Moje guily pleasure jsou serialy pro holky a taky pouštění si těchto skvostů furt dokola. Proto jsem se těšila na tuto celkem slibně znějíci novinku. Škoda že byla hodně nemastná. Jak příběh, tak postavy, vtipy, a hodně na blití mi bylo z většiny Emily outfitů. Nedoporučím dál, a ani si nikdy nepustím znovu (leda jako špatný nápad po flašce roséčka) ()

Necrotongue

Pilotní epizoda mě nikterak nezklamala, ani mě nenaplnila bezbřehým nadšením, takže jsem se rozhodl pro své tradiční zahajovací hodnocení. V každém případě jsem v ní našel více kladů než záporů a vcelku dobře jsem se bavil, takže proč ne? Lily Collins se mi zdá být velmi hezká, nebojím se použít dokonce termín krásná, aplikovaný humor mi seděl, jen ty sociální sítě a lov na počet sledujících mě nechávají chladným. Já jsem nervózní, už když mě na ulici sleduje jeden člověk, kdyby jich mělo být víc, to bych asi nevydýchal. / Poučení: Když se střetne francouzská arogance a americká ignorance, bude asi zábava. ()