Po podezřele opulentní večeři s Alfiem vyráží Emily do Camillina rodinného vinařství, kde při sekání lahví Champére nelétají jenom špunty. (Netflix)

Necrotongue

Osmá epizoda mě po předchozích dvou slušných dílech celkem zklamala, protože se v ní tvůrci vrátili na svůj telenovelový kurz a humor šel zase jednou stranou. No, a protože prakticky chyběl Alfie, byla pro mě jedinou sympatickou postavou jen Sylvie. A vypadalo to, že si Philippine Leroy-Beaulieu svou roli dokonale užívala:-) / Poučení: Pozor na šampaňské! Občas kouše. ()

vydumnica

Epizóda Champagne Problems🥂 nebola až taká hrozná, ale za nedostatok logiky a zdravého rozumu dávam o jednu hviezdičku menej ako zvyčajne. Spoiler: Prečo by niekto dovolil šoférovať Emily (zvyknutej na automatickú prevodovku a ktorá v živote nejazdila vo Francúzsku) také parádne drahé fáro a ešte k tomu, keď sa ponáhľali na pohotovosť?!!! Veď mohol radšej syn alebo manželka...ktokoľvek, ale nie Emily!!! ()

Hyssi

Díky hodnocení zde jsem nečekal zábavný ani záživný díl, ale opak je pravdou osmý díl je jeden z nejlepších celé druhé série.. Dosti se mi líbil byznys s Champagne, bylo to zábavné i konečně docela logické chování postav... [84%] ()