castor

Za mě bohužel jen klouzání po povrchu bez ksichtu. Celé se to tváří, že je to děsně ikonické a nápadité, ale… Gillian Flynn, která stojí za scénářem k oceňované Zmizelé nebo za nevlídnou sérií Ostré předměty, představuje skupinku (vesměs) podivínů, kteří zjistí, že konspirační teorie na stránkách zbožňovaného komiksu mohou být skutečností. Svět to má zase nahnuté. Za mě každopádně zbytečně moc rušivých momentů. ()

panPatejl odpad!

Bezpáteřní kopírák britského originálu. Kromě imbecilního polopatického vysvětlování úplně všeho už v rámci prvního dílu nepřináší vůbec nic nového. Z vtipného napínáku udělali plytkou frašku. Je až groteskní jaké detaily se pokouší kopírovat. Výsledek je takový jakoby se parta studentíků snažila napodobit oblíbený seriál. Ale většinu kapesného už propili což se projevilo nejen na výpravě ale i na výkonu herců. Absolutně nechápu proč má někdo potřebu relativně nový a navíc geniální britský seroš přetáčet. To už burgrožrouti nerozumí anglicky nebo co? Totální trága a hlavně naprostá zbytečnost. ()

dannyyy

Wow, to byla jízda. Nic jsem od toho nečekal, naopak jsem čekal, že budu seriál rychle přetáčet, jak tu už někdo psal. To se ale nedělo. Sjel jsem všechny díly naráz a vůbec jsem se nenudil. Cusack v posledním díle byl výborný. Doporučuji. 80% ()

Splasher

Načasování s vakcínou na covid-19 téměř perfektní :) ___ Pryč jsou barevné kompozice, sugestivní soundtrack a welšský akcent. Naopak je tu větší přehlednost a J.Cusack s R.Wilsonem. Remake má několik dobrých nápadů, ale za celou první sérii se autorům dle mého nepodařilo vytvořit nějakou ikonickou scénu, jako tomu bylo hned v několika případech originálu (Don't put the gas away yet ...). ()

YumiOkami

pustte si prvni a posledni epizodu - o nic dulezityho neprijdete. postava jessicy me neskutecne cely serial srala, ale za to postava arbyho byla uzasne napsana, jeho pribeh byl hodne zajimavy a bavil me. dily 2-7 me nudily, takze jsem casto preskakovala. cory michael smith byl opet (jako v gothamu) dokonaly. (omg on je tak vysokej a krasnej a ty zly postavy mu proste nejvic sedi🥺) soundtrack byl skvely, ale vic jak na 3 hvezdicky to vytahnout nemuzu. ()