PKD

Minerva, tradičně vystajlovaná ve svých lázních i mimo ně- metalicky stříbrný outfit+obuv, vede (jenžto má ftypně pojmenované pomocníky...Adonis, Apollo, Atlas a pomocnice čili přisluhovačka, dnes by se jí asi díky dementnímu překladu říkalo Mimoňka, má na svém tričku Aphrodita) na závěr ,,Udělám z Gothamské věznice ty nejlepší lázně´´. ;-))) Zsa Zsa Gabor sice neuměla nikdy nějak extra hráti, ale co  se týče pokoukání, to bylo na 200% proto do tohoto tv s. sedí jak Robin pod obří lupu či jiné mučící/smrtící zařízení. Posl. díl a příhodný závěr jednoho megakultu, který naštěstí, nikdy neskončil, alespoň ne tak zcela. Řada squellých comicsů, 1 vzpomínkový film a 2 nadprůměrné anim. filmy. To není špatné. R.I.P. Batman tv s. Dost by mě zajímala ona nevzniknuvší 4.s., zkoumající vztah Batmana a Batgirl, páč v podání Westa a Craigové by to mohlo slušně jiskřiti a to nemluvím o jejich kostýmech:) No a Robinek by vysmahl na školu. To by bylo ještě lepší. Ovšem ten, kdo by čekal podobnou bžundu jako u předchozích 3 sériích, by měl poněkud smůlu. ()