Tiene nad Waikiki

• Česko Stíny nad Waikiki (viac)
USA, (1994–1996), 15 h 39 min (Minutáž: 47–93 min)

Tvorcovia:

Glen A. Larson

Kamera:

Robert Hayes

Hudba:

Kevin Gilbert

Cheryl Ladd, Richard Burgi, Kayla Blake, Ogie Zulueta, Paul Gleason, Paula Trickey, Gwynyth Walsh, Daphne Ashbrook, Anne Lockhart, Shaun Toub, Michael O'Neill (viac)

I nad slunnou Havají se občas stahují mračna - zločinu. (oficiálny text distribútora)

Gemini

Úcta ke starším mi sice velí říct něco jiného, ale já nikdy neměl k autoritám přehnanou úctu:))) Prostě - Stíny Nad Waikiki jsou desetkrát lepší než Jake A Tlusťoch, a není to jen zásluha Cheryl Laddové, která je, alespoň co do vzhledu, druhou Grace Kellyovou. ()

Tosim

Ty případy byly opravdu velmi dobře zvládnuté, série se odehrává ve velmi atraktivním (a tím pádem taky nebezpečném) prostředí a umně využívá kontrastu muž versus žena, kteří se ze začátku nesnášejí, nicméně nějakým způsobem spolu musí holt spolupracovat. A to, že je postava Cheryl doktorka, dává divákům nahlédnout do velmi zajímavé oblasti soudní patologie. ()

Djkoma

Ve srovnání s ještě o pár let starším Vražedným pobřežím nemají Stíny nad Waikiki, co nabídnout. Richard Burgi nikdy nebyl velká hvězda a nikdy jí nebude, ale aspoň jedna známá tvář v seriálu potěší. Nicku, jdu za tebou kámo... ()

tron

Miloval som PRÍBEHY Z JUŽNÝCH MORÍ a Markíza po ich skončení začala dávať toto tu. Toto tu že sa malo vyrovnať PRÍBEHOM Z JUŽNÝCH MORÍ? To je ako nahradiť dovolenku na opačnom konci sveta Chorvátskom. Nulová atmosféra, turistická výprava tuctových hotelov a nevýrazných pláží a necharizmatické duo vyšetrovateľov ON a ONA, ktorých to spolu evidentne nebavilo (a pritom je Richard Burgi pomerne šarmantý chlap). No bieda, veľká bieda. Zlaté PRÍBEHY Z JUŽNÝCH MORÍ. Zlatý Nick Slaughter z VRAŽEDNÉHO POBREŽIA. ()

Martin741

Horko tazko sa toto prebojovalo do priemeru, a to podla mna iba vdaka krasnym plazam, scenaru, ktory mal obcas nieco do seba a kvoli vtedy este fajnej Cheryl Ladd. 46 % ()

st.verka

Tenhle seriál jsem měla ráda, hlavně mě bavilo to zvláštní jiskření mezi hlavními tak rozdílnými postavami. Děj byl zajímavý a prostředí, ve kterém se seriál odehrával, bylo velmi atraktivní. Je to zábavný seriál. ()

FeiNike

Vydarený produkt z otrepanej kategórie light krimi seriálov s ústredným mužsko-ženským duom detektívov..Na týchto dvoch z Waikiki sa mi pravidelne pozerávalo veľmi dobre, pretože prípady ktoré riešili v jednotlivých dieloch boli celkom záživné a hlavne preto, lebo ich riešili v tom prekrásnom exotickom prostredí raja Hawaja. ()