Dívčí tým hraje hokej na kolečkových bruslích a nadšeně se pere o každé vítězství. Přitom si ale musí najít čas taky na školu, rodinu a lásku. (Netflix)

sskrblik

Prvoplánované a často i různá sociální témata na objednávku, která stejně jak rychle začnou, tak jsou v zápětí zahozeny. V podstatě takto se to vleče celým seriálem. Byť se seriál se tváří jako cosi jiného kvůli námětu dívčího hokeje na kolečkových bruslích, ale ve skutečnosti je to mix tužeb a přání scénáristů Netflixu. Respektive mě až příliš příjde, že do toho bylo kecáno a je to vidět na sto hony daleko. Jen mě překvpuje, že tu nemáme zatím čerňochy a transky.. ()

bidja

Seriál docela přesně vystihuje proč se ženský kolektivní sport dá trénovat pouze za okolností kdy máte i nějaké jiné než sportovní cíle. Chlap trenér je špatně, ženská je špatně. Je to potom jiný sport. Docela mě překvapilo zázemí u nás této nerozšířené hry, ale když jsem vyhledal kluby a ligu v sérii zmiňovanou tak se jedná o poměrně profesionální divácky oblíbený sport, kterému by florbal mohl závidět. Vedlejší linky seriálu jsou potom klasické vztahové vazby spíše pro mladší generaci. O hraní a sportování se toho mnoho nedozvíte. Jo ještě řízení klubu je tam také docela vystiženo po pravdě. ()

TornadoETA

Postavy jsou sympatické a prostředí ukazuje klasické problémy ve větších sportovních klubech, které nabízejí zápletky. Sice se to spíš ubírá k telenovele o vztazích, ale přesto je tu nástřel jednoho z nejstarších hokejových sportů, který právě ve Španělsku patří jedním nejlepším na světě. ()

lena60

Hokej můžu ve všech podobách. Tedy i ten na kolečkových bruslích v podání španělských dívek. Seriál se rozjíždí slibně. Po dvou dílech jsem chycená v seriálové pastičce...Holky mě docela baví. ()

Vera2613

Super! Bavilo ma to veľmi dievčatá boli sympatické a zaujímavé a na hokej sa tiež pozeralo veľmi dobre. Celé je to vzťahovo prepletené čo je už asi klasika. Odporúčam tento seriál hoci skôr mladším ročníkom. ()