Leprechaun je skřítek, který rád a neustále počítá své mince. Víte co udělá, když mu seberete byť jen jednu minci z jeho pokladu? Pořádně se naštve! Ve třetím pokračování se dostáváme do Las Vegas, kde má na jeho poklad spadeno spousta lidí, kteří ani netuší, že si pohrávají se smrtí. Část pokladu se samozřejmě ztratí a Leprechaun chce své penízky za každou cenu zpátky, a tak při jejich hledání začíná vražedná hra. (Chupacabre)

gudaulin

Ryze béčková produkce bez ambicí a předstírání velkého umění, ale přesto nebo právě proto při akceptování zmíněného faktu vcelku zábavná a v rámci svého žánru přijatelná. Celkový dojem: 50 %. ()

MM_Ramone

V roku 1993 natočil režisér Mark Jones film "Leprechaun", ktorý sa odohrával na starej farme, niekde v americkom zapadákove. Dal som mu tri hviezdičky. O rok neskôr, v roku 1994, bol natočený snímok "Leprechaun 2". Režíroval ho Rodman Flender. Dej sa presunul do mesta. Ohodnotil som ho dvoma hviezdičkami. V roku 1995 malo premiéru tretie pokračovanie "Leprechaun 3", tento krát pod režisérskou taktovkou Briana Trenchard-Smitha. Ako jasne napovedá český distribučný názov (Skřet v Las Vegas) sa tento krát škaredý, krpatý, zlomyselný, lakomý, írsky leprechaun dostal do hriešného mesta v Nevadskej púšti, do centra kasín a hazardu, do Las Vegas. Po nie celkom podarenej druhej časti, mu zmena prostredia prospela. Lilipután Warwick Davis si titulnú úlohu leprechauna užíva, ale viac ako dve hviezdičky tomu dať nemôžem. ** ()

darkrobyk

Chtělo by se říci, že Scott je smolař, jenže popravdě Scott je trouba. Naštěstí se najde pár vraždiček, které tohle dobrodružství mezi reklamami Las Vegas dělají snesitelnějším. Asi nejzábavnější je explodující prsatka, co tedy nejdříve prsa neměla, jenže pak ano, navíc se začala proměňovat v kachnu a v závěru svého vystoupení vybouchla. Pak je zde skutečná silikonová prsatka, co vyleze z TV, jenže dovádění s ní dopadne zcela jinak, než si tlouštík představoval. A jo, dojde i na vydloubnuté očíčko. A na motorovku! Taky fajn. Jen bych vystřihnul prázdné kecy a nechal rovnou jízdu. Jelikož když nastoupí na scénu dva skřeti, je to kdo s koho. ()

JohnnyD

8/10 Eskapády Írskeho škriatka v druhom pokračovaní Leprechauna ukoja zaisto všetkých fanúšikov tejto zelenej série. IMHO ide dokonca o druhý najlepší diel. Leprechaun srší humorom počas celého filmu, jeho básne sú v najlepšej forme (skúste kliknúť na IMDb na "quotes" ;)), vraždy originálne a Warwick Davis je úplne geniálny. Záverečná kúzelnícka show a cool odkaz na Star Wars dokonajú prakticky dokonalé oddychové béčko. Skritizoval by som azda nie práve najlepšiu réžiu a biedne efekty ... ale všetci dobre vieme, že o tom táto séria nie je ... PS: môj rebríček ságy L6, L3, L2, L1, L5, L4 ()

Campbell

Po hodně kladně přijatých recenzích jsem se na tenhle díl děsně těšil, inu i tady se občas stane že mě výsledek zklame. Humor už není to co býval, a celé je to spíše jako velká ucelená groteska která se ale poměrně děsně moc táhne. Moc mě to nepřekvapilo a jsem spíše zklamán. Uvidíme jak to dopadne se 4 dílem. ()

Joker Punx

Tenhle díl o Leprechaunovi jsem viděl poprvé na Nově a byla to prdel. Češi tomu dali název Skřet v Las Vegas. Jo tenhle díl je zase mnohem lepší, zábavnější, krvavější a má skvělou atmosféru. Warwick Davis se tady opravdu rozjel a vraždí víc než kdy předtim. Líbila se mi tam herečka Caroline Williams v roli Loretty co pracuje v kasinu a ojebává lidi u rulety. Známá především z hororu Texaský masakr motorovou pilou 2 :) Jak má přání co jí splní mince Leprechauna, aby byla hezčí, no tak to bylo dementní :D Změnila se tak že měla krátký vlasy jako kluk a už nebyla tak hezká jako s dlouhýma vlasama. Scéna jak se nafoukne a praskne je VELKÁ prdel :D Warwick Davis opět skvěle hláškuje rýmy a je to vypočítavej zmrd a ve vraždách si libuje :D V češtině ho tady dabuje Martin Kolár a je skvělej. Jak je zvykem u týhle série, je tam pořád ta komedie a u týhle série mi to vůbec nevadí, právě naopak, to k Leprechaunovi prostě patří :) Povedenější než předchozí díly, atmosféra kasina a Las Vegas vypadá moc dobře. ()

SOLOM.

Hola - hola máme tu další pokračování a opět se nám změnil režisér. Je až s podivem, že této sérii zatím tyto změny evidentně svědčí. Opak bývá většinou pravdou, ale tady se setkávám vždy s novým příběhem, který zbytečně nekopíruje své předchůdce, nedrží se ani moc (tedy skoro vůbec) předchozích dílů co se děje týče a přesto si pořád každý díl drží stejnou úroveň. Není to sice žádný zázrak, ale všechny tři díly, které jsem až dosud viděl, se zuby nehty drží průměrné kvality. Opravdu těžko vybrat, který z nich je lepší či horší. Zatímco jednička byla spíše lehce humornou záležitostí s několika drsnějšími scénami, dvojka byla zase „živější“ co se mordů týkalo, nicméně kvalitního humoru tam zas bylo méně. Tady to bylo tak 50 na 50. My máme šanci sledovat dvě dějové linky, které se posléze osudově propojí a i já patřím k těm, kterým se líbila hlavně druhá polovina filmu. Začátek měl pomalejší rozjezd, přesto jsem se během souboje v zastavárně docela pobavil. Leprechaun neztratil nic ze své lstivosti, vynalézavosti v podobě mordů ani krutých žertíků. Ty se však projeví spíše právě až ve druhé polovině, kde se naplní přání těch, kteří se zmocnili jeho zlaťáku – avšak o dost morbidnějším způsobem, než by si sami přáli. Sex s robotem, explodující rty-prsa-zadek i kouzelníkovo číslo – to vše mě docela slušně pobavilo. Je však pravda, že tu bylo i několik nudnějších pasáží, ale to je ostatně problém všech dílů této série (tedy zatím těch prvních tří co jsem viděl). Každopádně jsem se u trojky bavil a to bylo hlavní. Herecké výkony byli rovněž celkem uspokojivé, objevilo se tu i průměrné gore, několik solidních hlášek a hlavně další způsob, jak zabít (no lépe řečeno se na chvíli zbavit otravného skřítka). Uvidíme, kam se tato série posune dále. Budu se tedy opakovat a i zde dám průměrné hodnocení. 50% ()

Karamanlis

Tretí diel Leprechauna mi prišiel zábavnejší než jednotka a dvojka - zlomyseľný škriatok tu z času na čas vydarene zahláškuje a okrem toho, že už tradične hľadá chýbajúce časti svojho milovaného pokladu, pričom zakilluje každého, kto mu nejako skríži cestu, plní ľuďom svojráznym spôsobom aj ich priania, z čoho vzíde zopár zaujímavých mordov, štýlovo pripomínajúcich vražedné vyčínanie inej známej hororovej postavy - zákerného džina zo série Wishmaster. Nie je vylúčené, že tvorcovia Wishmastera sa pri profilovaní charakteru postavy vládcu prekliatých prianí čiastočne inšpirovali práve tretím Leprechaunom... ()

eraserhead666

Chvíli jsem si myslel, že čím větší pořadové číslo Leprechauna, tím je to lepší, ale nakonec se to i díky dlouhé stopáži, ale hlavně faktu, že samotný Leprechaun (který pořád zůstává tím nejzajímavějším) nedostal tolik prostoru a místo něj se před kamerou producíruje až překvapivě velký počet jiných postav, od naprosto nesympaticky troubovitého hlavního hrdiny, před trapného kouzelníka až po karikaturního šéfa kasína. Leprechaunových výšin (předvede Elvise) tak dosahuje jen zástavárník a krásy jeho masky tak trochu hlavní buchta. Druhá půlka již značně nudí a nebo naprosto šokuje nejedním dialogem (favoritem je naprosto mimózní a s dějem vůbec nijak nesouvisející rozmluva o spodkách). ()

matestlust

Třetí díl o proradném a zákeřném Leprechaunovi se tentokrát odehrává v Las Vegas. Opět se mu zakutálý jeden z jeho milovaných zlaťáků do rukou obyčejných lidí. A jak už se ví z minulých dílů, skřetík je pro své penízky schopen čehokoliv,v tomo případě dokáže krásně obrátit naruby celé LV. Nic nového a převratného, přesto pobaví a neurazí. 3* za čistou průměrnou zábavičku. ()

wipschka

Dialog z filmu, který bude jistojistě jednou vytesán do mramoru: "Spodky se mi rolujou po zadku." "Chm! To nesnáším! Nosím žokejský." "Ale víš, ty nosej teplouši." "Jo." "Ale víš..nemůžu je nosit tak, jak chci." "A jak je chceš?" "Volný, chci pohodlí." "Já mám rád malou podporu."... ()

corpsy

Kde inde sa dá spájať hrniec zlata s ostatným bohatstvom? Las Vegas. Leprechaun to náležite využije a je opäť slizký, podradný a možno aj nadržaný, to ale len tak na okraj. Môže byť. ()

sidzej

Po nudnej amaterskej dvojke som tak vydarene pokracovanie necakal. Prostredie Las Vegas tejto serii vyrazne prospelo. Film sa moze pochvalit slusnym tempom, zaujimavym prostredim (kasino, kuzla, nemocnica) a na video titul slusnym technickym spracovanim (omnoho profesionalnejsim nez akeho sa dockal predosly diel). Dokonca sa mi to zdalo o chlp lepsie nez prvy diel s Jennifer Aniston. Spokojnych 65%. ()

Astaroth12

Tak škriatok sa presunul do Las Vegas.Vo svete blikatiek a milionárov sa jeden zlomyseľný škriatok stratí.Maska škriatka tradične parádna,zlomyseľnosť,uštipačnosť a cynizmus je tu v silných dávkach.A tu som postrehol aj triky,neboli dokonalé ale slušné.Zo všetkých troch časti,práve tento disponuje sviežim a prepracovaným príbehom,ktorý je z tých všetkých najlepší.Tu je škriatok čisto skazený ale musí byť keď je v meste hriechu. ()

Andersis

Viděl sem jen tento díl a byl úchvatný. Scény s motorovou pilou, nebo lidsky automat na mince jsou opravdu skvělé. Už, aby naše distribuce zasadila na DVD všechny Skřetovské díly. ()