Devil's Messenger, The

kitano

Poviedkovy film zlozeny z troch pribehov, ktore boli sucastou 13-dielneho hororoveho serialu 13 Demon Street. Serial som nevidel, takze zrovnavat nemozem. Jednotlive poviedky sa odohravaju na pozadi hlavneho mini pribehu, kde zena, ktora spachala samovrazdu prichadza medzi dalsimi neboztikmi pred pekelnu branu, kde v akejsi kvazi kancelarii sedi Diabol (demonicky Lin Charney Jr.). Samovrazedkina sa stava Diablovym poslom, ktory ma odovzdat "zasielky" do sveta zivych (tri zasielky - tri poviedky). Jednotlive poviedky, tak ako aj pozadie na ktorom sa odohravaju maju spravnu diabolsku atmosferu, no najlepsie prichadza v samom zavere, ktory je akymsi posolstvom pre divakov (tj pre skutocny svet). Previazanost jednotlivych poviedok s pozadim sice trochu viazne, no hororovy fanda si pride na svoje. (6.8/10) ()

Campbell

No tak tohle mě nebavilo, Chaney je sice ve svých scénách úžasně démonickej ale nějak mě to nechytlo. Příběhy nebyly moc vipointované a celé působilo spíše srandovně. nemluvě o jejich nudě. Ve většině případech jsem se strašně nudil. Dát režii někomu jinému mohlo to dopadnout lépe. Nikdy jsem nečekal že to řeknu ale povídkovej film mě nebavil. ()