CO / KDYBY

USA, 2019, 8 h 18 min (Minutáž: 45–57 min)

Tvorcovia:

Mike Kelley

Hudba:

Fil Eisler

Renée Zellweger, Dave Annable, Blake Jenner, Jane Levy, Keith Powers, Samantha Marie Ware, Louis Herthum, Saamer Usmani, Daniella Pineda, Gabriel Mann (viac)

Idealistická vědkyně se zoufale snaží sehnat peníze pro svůj startup, a tak s manželem kývnou na velmi zvláštní nabídku tajemné investorky. (Netflix)

M.i.k.e

seriál,který je věrný svému jménu.Moc rád by totiž byl nejspíš něčím čím byly osmdesátkové (a trochu devadesátkové) thrillery,ale je v něm tolik co by kdyby,že jím je pouze z určité části.Ze tří příběhových linií byla pro mě nejzajímavější to "doktorská".Hlavní linie sice taky nebyla úplně špatná.ale měl jsem velký problém věřit Renée Zellweger,že je až taková brilantní evil myslitelka,která zvládne myslet několik (desítek) tahů napřed.Naopak "gay" linie naprosto zbytečná.Kdyby tahle série vznikla před 25 lety,byl by to velký hit.Dnes je to jen jednohubka,která neurazí,ale ani nenadchne a rychle vyšumí...60% ()

Chilly00

Pokud bych What if brala jako parodii tak možná ok. Ale na to je to ještě málo přitažené za vlasy. Tak že tedy věřím, že to parodie být nemá. Jako thriller to je překombinované, křečovité, neoriginální. René zbytečně teatrální a celkově neuvěřitelná. Tohle opravdu ne. Jako kulisa při žehlení budiž. Jako něco, co má smysl sledovat - ani náhodou. Scénaristé zde zabloudili do slepé uličky. ()

Prochy38

Scénář, postavy, herecké výkony, ... příběh, myšlenka, .... Pecka. Neskutečná pecka! Od prvního dílo to nádherně graduje a drží diváka v napětí do posledních minut. René neskutečná, J. Levy skvělá. Za mě si mohli odpustit tu gay dějovou linku, která byla naprosto zbytečná a upřímně do očí bijící, že šlo jen o akademické body. Skrze to ode mě * dolů ... nechápu... ()

Skeksis

Neuveriteľné množstvo drístov. Doteraz neviem, o aký utopický liek sa jednalo - iba že mal vyliečiť všetky detičky z rakoviny. Ehmmm. Prečo nie aj dospelých? Furt iba trpiace detičky so šatkou na hlave. Aké klišé! A vraj účinnosť v 100% prípadov. Nijaký liek nikdy nemal účinnosť 100%. Nech ma niekto opraví, ak sa mýlim. Všetky telá sú si podobné, ale pritom je každé iné. Príbeh mdlý, všetci mužskí herci slizáci, jedna hviezda za skvelú Renée, aj keď jej postava ma nesmierne unavovala tými "múdrosťami sveta" recitovanými ako pod LSD. ()

hansel97

Seriál, který je bohužel jedno velké "mohlo být, ale není." Špatná pilotní epizoda, která absolutně odradí většinu diváků, což se však rychle napravuje v dalších povedenějších dílech. Renée Zellweger to naprosto táhne a je škoda, že nemá v seriálu až tolik prostoru, protože nebýt jejich scén už dál nekoukám. Zbytek obsazení se jí není schopen rovnat. Tak trochu vyšumělá verze osmdesátkových thrillerů a jedna velká škoda, která se hodí na easy binge. (S1 - ★★★☆☆) ()

• Natáčelo se převážně v San Franciscu v Kalifornii. (hansel97)