Na Oscara® nominovaná Margot Robbieová exceluje v tomto dechberoucím milostném příběhu, odehrávajícím se během Velké hospodářské krize v živořících Spojených státech. Eugene Evans (Finn Cole) sní o útěku ze svého texaského maloměsta, když zjistí, že se zraněná bankovní lupička na útěku Allison Wellsová (Robbieová) skrývá blíž, než si kdy dokázal představit. Eugene, rozpolcený mezi touhou po odměně za její dopadení a rostoucí přitažlivostí ke svůdné kriminálnici, musí učinit rozhodnutí, jež navždy ovlivní životy všech, které kdy miloval. V tomto úchvatně natočeném příběhu o dospívání se představují také Travis Fimmel, Kerry Condonová a Lola Kirkeová. (HBO Europe)

NinadeL

K Dreamlandu není nejlepší přistupovat jako k dalšímu filmu Margot Robbie a Travise Fimmela, ale mnohem lépe člověk udělá, pokud se naladí na dobu prohibice a bude očekávat cosi jako Lawless (2012). Pak dostane dobrou retro gangsterku se zajímavou antihrdinkou. Allison Wells je navíc ze zcela jiného těsta, než Tonya Harding, takže se nenechte zmýlit tvářičkou blondýnky z plakátu, protože Margot Robbie je především velmi dobrá produkční a svojí kariéru drží pevně v rukách. ()

Eliott

Další neúspěšný pokus o přepis atraktivní legendy o Bonnie a Clyde. Nejenom, že příběh byl chatrný a celkově nezajímavý, ale když už se něco dít začalo, film tím končí. Mimochodem co to tu provází za zmatky na čsfd? Hlavní hrdina filmu je zde uveden až na pátém místě, jeho sestra a zároveň vypravěčka příběhu na šestém a otčím ( Travis Fimmel), na kterého jsem se sice všichni určitě těšili, ale měl zde maličkou úlohu uveden již na druhém místě? K tomu všemu podle galerie si Finn Cole střihl hned dvojroli a zahrál oba přítele  Margot Robbie, která zde byla sice fajn, ale ani zdaleka ne tak, jak jí známe. 30% ()

D.Moore

Zdá se mi, že tenhle film cílí na tu část publika (a nemusí to nutně být ta mladší část), která neví, kdo byli Bonnie a Clyde a která neviděla stejnojmenný Pennův film. Kdokoliv jiný se totiž myslím neubrání srovnání, z něhož Krajina snů může vyjít přinejlepším se ctí, ale rozhodně ne jako vítěz nebo jako rovnocenný soupeř. Je to takové... No... Plytké. Trochu naivní. A je to škoda, protože nebýt toho rozvláčného začátku, mohli jsme dostat více toho, co se dělo ve druhé polovině a co bylo přece jenom zajímavější. Zvláštní cenu za podivný nápad uděluji scenáristovi, který nechává příběh vyprávět z pohledu sestřičky hlavního hrdiny, ale zároveň chce, abychom se o ni několikrát báli, což je tak trochu na hlavu. ()

luka4615

Příběhová kostra snímku Dreamland zněla na papíře velmi slibně, nicméně ve finále jsme bohužel dostali úplně něco jiného. Po téměř celou dobu filmu totiž sledujeme nerozhodného Finna Colea a krásnou Margot Robbie, kterak "zevlují" v polorozpadlé stodole rokujíc o útěku do Mexika. A když se KONEČNĚ rozhoupají k útěku a následnému vyloupení banky, s úděsem zjistíte, že do konce stopáže zbývá už jen něco málo přes dvacet minut. Následuje tedy extrémně uspěchané a neuspokojivé finále, na němž je až bolestivě vidět, jak moc děravý měl snímek vlastně scénář. Ve finále tedy dostaneme nudnou jednohubku s krásnými statickými záběry, jejíž potenciál zůstal trestuhodně nevyužit. Škoda. ()

UhLee

(5/10). Tohle mě moc nechytlo. Možná, že to bylo tím, že hlavní herec neuměl moc hrát a upřímně Margot byla na něj moc dobrá.. Nebo mi alespoň tak přišlo. Nepřeskočila mezi nimi žádná jiskra a přišlo mi, že s ním byla jenom z lítosti. Druhý důvod proč mě Dreamland nebavil je jeho totálně kýčovitý název. Tento rok vznikly minimálně 3 filmy se slovem "Land" v názvu, ale to je asi jen můj pohled. Posledním a třetím důvodem byly příšerné titulky, ze kterých se chtělo opravdu zvracet. Není divu, že již byly staženy z webu titulků. Abych ale jenom neprskal, tak film měl I světlé stránky. Něco jako oči Travise Fimmela, které zářily na celé kolo jako herec sám, který patřil rozhodně ke kladům. Uzavřel bych to parádní hudbou, která vyvrcholila úplně na konci, kdy mi přivodila husinu. Ta se opravdu povedla. Možná jí je škoda pro tenhle film, ale to je asi moc kruté. ()