Dva geniální teenageři se snaží zvládnout cestování časem a po tragickém policejním zásahu se vydávají na několik nebezpečných výprav do minulosti. (Netflix)

blazma

Cestování časem a celkově toto téma je pro mě fakt velkou zábavou a rád se na takové snímky koukám. Jenže tady mi to vůbec nefungovalo a prostě to byla hloupost. Herci nevýrazní, nijak sem se s nimi nesblížil, což je na děj poměrně důležité. Existuje plno zajímavějších filmů s touto tématikou takže narovinu máte spoustu lepších voleb, než budete přemýšlet nad tímto snímkem. ()

M.i.k.e

jedna věc je cestování časem a řešení dilematu zda lze a je dobré měnit minulost...druhá věc je pak nacpat tohle do filmu o tom jak zlí běloši střílí bezdůvodně hodné černochy (aniž by někdo bral v potaz že ti hodní černoši mají za všech okolností potřebu se chovat jako děsně cool gangstas).Výsledkem je pak takováhle sterilní a slabá netflixovka...20% ()

goauld

Cestování časem je stále téma, na které se dobře kouká, ikdyž už je toto téma natolik provařené, že by jeden řekl: Co se ještě dá vymyslet, aby to bylo koukatelné... Jsou projekty, které jsou úspěšné (Timecop, Zpět do budoucnosti, Tajemná záře nad Pacifikem...) a jsou projekty, které zas tak úspěšné nejsou (tento není vyjímkou), bud z důvodu nedodělaného scénáře (včetně toho závěru), nebo z důvodu nějakého (nuceného) "podkresu" (v tomto případě tzv. černošská otázka). Za zmíněné dva "prohřešky" -2* a další jedna dolů za zbytečné "natahování" (především ze začátku to byla otřesná nudáááá, tudíž prvních 25min byl nutný rychloposuv). A co se týče tedy té "pointy"?? čemu se ti černoši diví, když se takhle chovaj??? ()

Toren

5/10. Pohodová scifi jednohubka, které však chybí silnější odůvodnění, proč jsou zdejší hrdinové tak ukřivdění (přitom si své neštěstí sami způsobují). Bylo by to celé o level lepší, mít to nějaký uspokojivý závěr, ale ten tady citelně schází a film se tak cobydup vykouří z hlavy. Aspoň, že tu máme super cameo Michale J. Foxe. ()

Morholt

Jakákoliv snaha o změnu minulosti je marná, protože zlej bílej bastard nakonec vždycky vyhraje. Ale i tak by se to mělo zkoušet. Takhle na mě film působil a Spike Lee ukázal, že tu černošskou ublíženost dokáže nacpat do jakéhokoliv žánru. Film sice postrádá tradiční negerskou rozeřvanost, hlavní hrdinka je sympaťanda a Michael J. Fox pobaví, ale i přesto se tohle prostě nedá. 15% ()

• Natáčelo se v New York City (New York, USA). (BMW12)
  • Celosvětová premiéra proběhla 3. května 2019 na filmovém festivalu Tribeca v New Yorku. (BMW12)