Cesta do Avonlea

• Kanada Road to Avonlea
Dráma / Dobrodružný / Rodinný
Kanada, (1990–1996), 91 h (Minutáž: 60 min)

Tvorcovia:

Kevin Sullivan

Predloha:

Lucy Maud Montgomery (kniha)

Zachary Bennett, Lally Cadeau, Mag Ruffman, Cedric Smith, Jackie Burroughs, Gema Zamprogna, Sarah Polley, Elva Mai Hoover, Colleen Dewhurst, David Ferry (viac)

bond009

Milý seriál o rodině Kingových ke kterým přijíždí jejich neteř Sára, odehrávající se v malém městečku Avonlea na Ostrově Prince Edwarda, který ani po letech neztratil nic ze svého kouzla. ()

NinadeL

Taky mi to asociuje Doktorku Quinnovou, ale společný bod je opravdu jen jeden: obojí je to rodinný historizující seriál. Doktorka byla situována do poměrně optimistického desetiletí 1867-1877 a Cesta do Avonlea do Belle Époque 1907-1914. Naučme se tedy konečně rozlišovat desetiletí nedávné minulosti alespoň na pozadí televizních seriálů! ()

vydumnica

Som velkou fanusickou Anny zo Zeleneho domu, Lucy Maud Montgomery a Ostrova Princa Eduarda, takze aj preto sa mi velmi pacil serial Road to Avonlea. Urceny pre detskeho divaka, ale aj pre dospele romanticke duse. :) Je to take mile, priam balzam na dusu. Potesili ma aj niektori herci z Anny zo Zeleneho domu. A krasne prostredie kanadskeho ostrova stoji za to. ()

Elisebah

Jako dítě jsem to sledovala. Dávali to o prázdninách na ČT. Už si moc nevzpomínám o čem přesně to bylo, jen vim, že se mi to moc líbilo a ráda bych ten seriál viděla znovu ()

Rannveig

Milý seriál o prostých radostech a strastech života obyčejných lidí. Žádné střílení a sex, a přeci můžeme mít krásný seriál, tak trochu jakoby ve stylu "skutečnější" a méně klišé doktorka Quinnová ()

dakota30

Jako děcko jsem ho milovala.To je prostě moje-dlouhé šaty,klobouky,rukavičky,jak dámy tak páni krásně upravení.A řešili své každodenní radosti a starosti. ()