PTuranyi

Aj tento diel pokračuje v nastavenej kvalite. Po technickej ani príbehovej stránke nie je čo vytknúť. Dejovo sa vyhrocuje sexuálny vzťah Rogera a Laurie. Nastolený kurz zneužívania médií a vlastné účely naberá na obrátkach. ()

dO_od

// Když padouši začnou vyhrávat, aneb seriál, kde lež vítězí nad pravdou, nic jako morálka neexistuje, a teror démonického Russella Crowa se definitivně zarývá pod kůži. Konečně tam můžu nasolit ten plnej počet, dobře mi z toho ale ani trochu není. ()

castor

„My zprávy nepřinášíme. Děláme je. Měníme svět. Ten je plný lidí, kteří nevědí, čemu mají věřit. Když jim řekneš, co si mají myslet, ztratíš je. Ale když jim řekneš, jak se mají cítit, jsou tvoji.“ Ostrostřelec Roger Ailes byl po všech stránkách predátorem. Dětství s tvrdým otcem ho zocelilo. Princip pokrytectví, dravé nakládání s realitou a špinění dočasných jistot tenhle stratég dokonale vymazlil, protože „hrany jsou pro sraby“. Jeho Fox podle mnohých dávno/od začátku není zpravodajský kanál, ale názorová organizace. Roger se odpojením od novinářských a profesionálních standardů netají, vpadla do toho i jeho nová hračka, jistý mladík Joe Lindsley, který má postavit na nohy lokální noviny. A hned vypustí mezi obyvatele malého města několik nedoložených zpráv. ()

Anderton

Tak povedal by som, že aj zarytí republikáni po tejto epizóde prestanú mať akékoľvek sympatie s Rogerom. Ten začína byť už čisto bezcharakterným človekom, akým bol aj predtým, ale dokázal sa ešte udržať na uzde. Vďaka Russellovmu výkonu a skvelému scenáru ale cítiť, že hlavná postava je o svojej pravde presvedčená a keď robí niečo zákerné, tak je to iba v zmysle účel svätí prostriedky. ()