Script

Děj je zaměřen na předvolební dobu kandidátů Baracka Obamu a Johna McCaina. Děj poukazuje jak Fox si udělal terč z budoucího prezidenta USA. Zase jako u předchozích dílů nemůžete od toho odtrhnout oči, ale prostě něco vám brání udělit tu poslední hvězdu, protože víte, že něco tomu chybí. Problémem je že někdy nevíte co. Nic méně se tu konečně objevila Naomi Watts. Už bylo na čase. ;) ()

castor

„Tady v rohu jsme měli patrovou postel. Spal jsem nahoře. Strašně rád jsem si tam hrál, protože jsem na všechny koukal shora!“ Barack Hussein Obama a dezinformace v přímém přenosu. Hřmotný republikán Ailes dál brojí proti „zkaženým“ demokratům a liberálům a stále doufá v tu pravou bělošskou Ameriku, v níž Bůh a rodina pevně stojí na prvním místě. Přitom překrucuje realitu, touží po vlivu a moci a ženy využívá pro své sexuální choutky. Blíží se listopad 2008 a s ním boj budoucího vůbec prvního afroamerického prezidenta s republikánským kandidátem Johnem McCainem. Tuhle slavnostní přísahu bude Roger těžce rozdýchávat. Charismatický a úlisný Russell Crowe herecky exceluje. ()

Anderton

2008, ďalší volebný rok, kedy všetci sľubujú tú onú stále sľubovanú a potrebnú zmenu, lebo práve ten kandidát a jeho tím presne vedia, ako na to. Hlavná postava má vo veci jasno a tvorcovia jeho názory divákovi sprostredkuvávajú tak, aby si urobil vlastný názor. Stále si nemáme prečo myslieť, že je horší ako jeho konkurenti, problémy skôr badať na jeho vzťahoch k ženám. No a čom ten výrok, urobíme Ameriku opäť veľkou, ten mu Trump ukradol? ()